Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Netflix Reklamlı Abonelik Sistemine Geçiş Yapabilir

Netflix son dönemlerde büyük sorunlarla uğraşıyor. Özellikle şifre paylaşımının önüne geçmek için adım atacaklarını açıkladıktan sonra abone kayıpları başladı. Ciddi miktarlara ulaşan abone kayıplarından sonra ise Netflix yeni yollar aramak için çalışmalarına başladı. Bu yollardan birisinin ise reklamlı ucuz bir abonelik olduğu yönünde iddialar dolaşmaya başladı.

The New York Times’ın haberine göre Netflix daha ucuz ve reklamlarla desteklenen bir planı yıl bitmeden önce kullanıcılara sunacak. Henüz planın ne kadar olacağı ve tam olarak nasıl olacağı detaylandırılmamış. Makele içerisinde de detayları bulunmuyor. Sadece Netflix’in hedefinin bu yeni planı yılın son üç ayında devreye almak istediği yazıyor.

Daha önceden Netflix’in CFO’su Spencer Neumann, reklam destekli plan sunmayı düşünmediklerini söylemişti. Ama gelen ani abone kayıplarından sonra işler değişmiş gibi duruyor. Bakalım yeni plan ne kadar etkili olacak hep birlikte göreceğiz. Nisan ayından sonra Netflix’e yeni bir zam daha gelmişti. Diğer alternatiflerinin yanında fiyatı çok yukarıda kalıyor. Yeni adım nasıl karşılanacak hep birlikte göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel