Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

İlk Diablo 4 Sızıntısı Geldi

Blizzcon etkinliğine sayılı günler kaldı. Az bir süre kalması da dedikoduların artmasına neden oluyor. Bu sayede de ortaya bir çok haber çıkmaya başlıyor. Blizzard tarafının bu sene iyi bir Blizzcon geçirmesini bekliyoruz. Özellikle geçen sene beklenen Blizzcon gerçekleşmemişti. Bu sene ise güçlü yeni oyunların duyurulacağı bir etkinlik olması bekleniyor. Bu duyurulması beklenen oyunların başında ise Diablo 4 oyunu en çok beklenen yapımlardan birisi.

Diablo serisine yeni bir oyun gelmesi uzun bir süredir bekleniyor. Özellikle bunun tam yanından dönülmüştü. Yeni bir Diablo oyunu duyuruldu ama bu PC yada konsollar için değil mobil platformlar için. Şimdi ise asıl serinin devamı bekleniyor. Bu sefer ortaya çıkan söylenti ise güçlü bir kaynaktan geliyor.

Alman GameStar dergisinde yayınlanan “The Art of Diablo” isimli sanat kitabının reklamlarında “Diablo, Diablo II, Diablo III ve Diablo IV içerisinden 500’den fazla sanat çalışması” ifadeleri keşfedildi. Şimdilik GameStar’ın 27. sayfasında bulunan bu bilgi sadece abonelere açık durumda.

Bu Diablo 4 sızıntısının sebebi ise kitabın yazarlarının arasında Blizzard’ın baş senaryo yazarlarından olan Robert Brooks’un da bulunuyor olması. Avrupa’nın bazı bölgelerinde satışa sunulacak olan kitabın 5 Kasım 2019’da tam çıkış yapması bekleniyor.

Bakalım şuan açıklanan için açıklanan bilgilere göre yeni bir Diablo’nun duyurulması bekleniyor. Özellikle son dönemlerde artan Diablo sızıntılarından ve Blizzard tarafından gelen bilgiler doğrultusunun da Blizzcon‘da oyunun duyurulması bekleniyor. Oyun bu sene duyurulması bekleniyor. Ama oyunun çıkışının en az bir kaç sene daha süreceğini söyleyebiliriz. Yeni nesil konsollar da Diablo’yu göreceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel