Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kült Film Cannibal Oyun Sektörüne Giriş Yapıyor

Yeni bir korku oyunu karşımıza geliyor. Bu korku oyunu interaktif bir şekilde çıkışını gerçekleştirecek. Gelecek olan korku oyunu kült bir film olan Cannibal olacak. Oyunda filmlerinde olduğu gibi sahneler göreceğiz. Kült film 40. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Fantastico Studio ve filmin yönetmeni Ruggero Deodato filme yeni bir üye ekleme peşinde. Bu eklenecek olan yeni üye ise bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 30 saniyelik bir fragman oyundan paylaşıldı. Bir afiş detayı karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda da fragman içerisinde bazı sahneleri de görebiliyoruz. Cannibal oyun olarak nasıl çıkışını yapacak tam olarak bilmiyoruz.

Korku tarzında bir oyun olarak çıkışını yapacak olan Cannibal beğeni toplayan bir oyun olmayı başaracak mı göreceğiz. Oyun nasıl bir tarzda olacağını filmlerinden anlamak mümkün olacak. İsterseniz fragmana bir göz atalım. Daha sonra ise film serisine göz atalım. En son da oyun hakkında bildiğimiz detayları sizler ile paylaşacağız.

Cannibal Oyun Fragmanı

Cannibal üçlemesi 1977 yılında çıkan Jungle Holocaust, 1980’de çıkan Cannibal Holocaust ve 1985 yılında çıkan Cut and Run’dan oluşuyor. Filmlerin ana teması isminden de anlaşılabileceği üzere yamyamlık, yerlilerin yaşamları ve insanlığın derinlerde saklanan rahatsız edici dürtüleri. Ve yine tahmin edebileceğiniz üzere epey rahatsız edici sahnelerle dolu filmlerden bahsediyoruz. İşte şimdi bu seriye bir oyun ekleniyor. Dolayısıyla oyunun da aynı derecede rahatsız edici sahnelerle bezenmesi kuvvetle muhtemel.

Oyunun hikayesi Ruggero Deodato tarafından kaleme alınırken, çizimlere imza atan isim Solo Macello olacak. Unity ile hazırlandığı açıklanan oyunda, oyuncular farklı karakterleri yönetip, onları Borneo’nun el değmemiş ormanlarında umutsuz bir keşfe götüren sebepleri adım adım gün yüzüne çıkarmaya çalışacaklar.

Oyun çıkışını Kasım ayı içerisinde gerçekleştirecek. 2020 yılında çıkışını yapacak olan oyun PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için gerçekleştirecek. Vahşet bizleri bekliyor olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel