Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

New World Oyunu Yaz Ayına Ertelendi

New World oyunu ile ilgili olarak yeni bir bilgi Amazon tarafından paylaşıldı. Paylaşılan bilgi ise çok hoşumuza gidecek cinsten değil. Amazon tarafından büyük umutlar ile geliştirilen ve oyuncular tarafından da aynı şekilde beklenen New World oyunu ertelendi. Ertelenme sebebi de tahmin edebileceğiniz gibi COVID-19.

Salgın sebebi ile oyun firmaları evden çalışmalarına başladılar. Oyunlar evlerden geliştirilmeye devam ediyor. Bu durumda ortaya çıkacak olan oyunlarda gecikmelerin doğmasına neden oluyor. Gelen açıklamalardan bu durumu anlayabiliyoruz. Firmalar önce çalışanların sağlıklarını ön plana koymaya başladılar. O yüzden de en kısa sürede gereken tedbirleri almaya çalışıyorlar. Amazon’da bu tedbirleri alan firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

New World oyunu büyük ölçekli bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek. MMO tarzında çıkışını yapacak olan oyun son derece detaylı bir yapım olarak çıkışını yapacak. Oyun normal şartlarda bu ay içerisinde beta sürecini başlatacaktı. Daha sonra ise Mayıs ayında oyunun çıkışını görecektik. Amazon tarafından gelen açıklamalar ile birlikte beta süreci Temmuz ayına ertelendi, çıkış tarihi de 25 Ağustos olarak belirlenmiş durumda. Oyunu biraz daha beklememiz gerekecek.

Amazon’dan gelen açıklama

“New World’ün çıkışını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz, biz de oyunumuzu sizinle paylaşacak olmaktan heyecan duyuyoruz. Ancak ekibimizin sağlığı ve güvenliği bizim birinci önceliğimiz. Belirsizliğin süregeldiği bu dönemde ekibimizi korumak üzere verdiğimiz bu kararı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz” şeklinde oldu.

New World ertelendi ama Amazon geliştirici videosu da paylaşıldı.

COVID-19 nedeniyle daha fazla oyun ertelenecek gibi görülüyor. Umarız bu salgın süreci en kısa zamanda kontrol altına alınır. Bu süre içerisinde #EvdeKal’maya devam edelim.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel