Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Ertelendi

Bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun Cyberpunk 2077 ile ilgili üzücü bir haber geldi. Bu senenin en çok beklenen yapımı olan ve CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ertelendi. CD Projekt Red’in Twitter sayfasında paylaşılan açıklama ile birlikte oyun 16 Nisan 2020 tarihinde değil, 17 Eylül 2020 tarihinde çıkacağı açıklandı.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

CD Projekt Red tarafından atılan tweet bu şekilde. Açıklamaların detayı ile birlikte oyunun neden ertelendiği de açıklanmış durumda. Oyunun tam olarak oynanabilir durumda olduğunu iletiliyor. Aynı zamanda oyun tamamlanmış durumda. Ama oyunun içerisinde bulunan hataların ve bugların test edilebilmesi için süre isteniyor. Bu sebepten ötürü de oyunun çıkış tarihinde ertelenme oldu. Gelen bu erteleme haberi ilk erteleme umarız da son erteleme haberi olur.

CD Projekt Red bildiğiniz gibi oyuncular tarafından sevilen bir firma. Firma tarafından geliştirilen oyun uzun süredir bekleniyor. Bu süreç zarfında da asıl çıkışa kısa bir süre kaldıktan sonra bu tarz açıklamanın gelmiş olması oyuncuları üzmeyi başardı. Ama CD Projekt Red tarafından gelecek olan oyuna olan güvende bir eksiklik olacağını düşünmüyoruz. Bu erteleme kararı ile birlikte karşımıza çıkacak olan oyunun büyüklüğü de ortaya çıkıyor.

Oyunda bulunan hataları ve bugları temizlemek için yedi ay gibi bir süreye ihtiyaç duyuyorlar. Karşımıza çıkaracakları oyun hatasız ve bugsız gelecek gibi duruyor.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi 16 Nisan 2020’den 17 Eylül 2020 tarihine ertelenmiş oldu. PlayStation 4, Xbox One ve PC için oyun çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım ilerleyen dönemlerde nasıl haberler bizleri bekliyor olacak. Bu arada E3 2020 etkinliğinde de Cyberpunk 2077’yi yine göreceğiz gibi duruyor.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel