Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty Modern Warfare Special Ops Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty Modern Warfare oyununun çıkışına çok kısa bir süre kaldı. Çıkış fragmanları, hikaye ve multiplayer modları ile ilgili olarak detaylar gelmeye devam ediyor. Aynı zamanda oyun ile ilgili fragmanlar da gelmeye hikaye daha da detaylanmaya devam ediyor. Call of Duty Modern Warfare Special Ops fragmanını içerisinde de hikayeye etki edebilecek detaylar bulunuyor.

Bildiğiniz gibi oyun Eylül ayında bir açık beta sürecine girdi ve iyi bir süreç geçirdi. Aynı zamanda da oyun 25 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Bir yeni seri başlangıcı olacak olan oyun ile ilgili yeni detaylar gelmeye başladı. Gelen detaylar ile birlikte oyun hakkında teoriler de gelmeye başladı. Captan Price ile birlikte oyuna yeni bir eski oyunlardan karakter gelebilir. Ama bu karakteri hikaye içerisinde mi yoksa Call of Duty Modern Warfare Special Ops içerisinde göreceğiz henüz bilinmiyor.

Eski kötü karkaterin kim olduğuna geçmeden önce dün gece yayınlanan fragmana bir göz atalım;

Special Ops Fragman

Yayınlanna fragmanın son kısmında yüzü gözükmeyen bir karakter gözüküyor. CoD oyunlarından aşına olduğumuz bir sahne önümüze geliyor. Yerde yatan bir askerin kafasına silah ile sıkan bir kötü karakter gözüküyor. Bu sahne ile birlikte teoriler gelmeye başladı. Tabi oyun çıkana kadar bu karakter kim bilemeyeceğiz. İnfinity Ward tarafı son derece gizli tutacaktır diye tahmin ediyoruz.

Fragmanın sonunda çıkan karakterin olması beklenen isimler şunlar;

Zakhaev, Makarov ve Al Asad isimleri. Ama aralarında en çok düşümülen Call of Duty Modern Warfare 2’de görülen Korgeneral Shepherd olması bekleniyor. Ne yaptığını çok hatırlatmak istemiyoruz. Aynı zamanda oynamayan arkadaşlar için spoilerda olmasın.

Call of Duty Modern Warfare oyunu ile birlikte yeni seri başlayacak. Aynı zamanda da bu yeni seride eskiden bulunan isimler de yer alacak. Yeni karakterlerin ve yerlerin eskiler ile buluştuğu nokta olacak.

Daha önce yayınlanan hikaye detaylarının yer aldığı çıkış videosuna da buradan göz atabilirsiniz. Daha fazla Call of Duty Modern Warfare detayı için de bağlantıda bulunan linke tıklayarak kendi sitelerine göz atabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel