Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Black Mesa Çıkış Tarihi Açıklandı

Crowbar Collective tarafından Black Mesa adında bir oyun geliştiriliyor. Bu geliştirilen oyun hepimizin yakından bildiği Half Life’ın ilk oyunu aslında. Source oyun motoru ile tekrardan yapılan oyun erken erişim sürecinden sonunda çıkıyor. Yapılan yeni açıklamalar ile birlikte Black Mesa çıkış tarihi açıklandı. Oyunun gelişim süreci 5 yıllık bir sürece dayanıyor. Uzun bir süredir de oyun erken erişim sürecindeydi. Erken erişimden oyunun çıkması uzun bir süredir bekleniyordu. Sonunda da beklenen haber geldi.

5 yıllık erken erişim sürecinden sonra oyun sonunda tam versiyona kavuşacak. Oyun eksisiz bir şekilde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun içerisinde Black Mesa ve Xen bölümleri bulunacak. Oyunun çıkışı büyük bir merak ile bekleniyor.

Black Mesa’nın geliştirici ekibi oyuna olan beklentileri yüksek tutmamak için açıklamalarda bulundu. “Black Mesa bir video oyunu, bizim video oyunumuz, güçlü olduğu yanlar da var, kusurları da. Leonardo da Vinci’nin de dediği gibi ‘sanat asla bitmez, sadece terk edilir’ ve biz de oyunu 1.0 versiyonundan sonra da hata düzeltmeleri ve fazlasıyla tamamen desteklemeyi planlıyor olsak da, hiçbir zaman kusursuz bir oyun olmayacak.” şeklinde açıklama geldi. Bu gelen açıklamalar ile birlikte oyuna olan beklentileri yüksek tutmak istemiyorlar.

Black Mesa çıkış tarihi 5 Mart 2020 olarak belirlenmiş durumda. Bunun sayesinde de oyunu Steam üzerinden 31 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Aynı zamanda erken erişim sürecinde aldıysanız 1.0 versiyonunu da oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına göz atmak isterseniz de buraya tıklayınız.

Hayran yapımı bir iş olarak çıkışını yapacak olan oyun görsel olarak son derece güzel duruyor. Sizler neler düşünüyorsunuz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel