Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Blizzcon 2019 İlk Gün Neler Oldu

Bildiğiniz üzere bugün saat 21:00 itibari ile Blizzcon etkinliği başladı. Etkinliğin başlaması ile birlikte tanıtımı yapılacak olan oyunlar merakla beklenmeye başladı. Daha önce çıkan sızıntı haberlerin resmi olarak açıklanıp açıklanmayacağı beklenmeye başladı. Yapılan canlı yayın ile birlikte süreci sizler için takip ettik. Yapılan canlı yayının bitmesi ile birlikte Blizzcon 2019 ilk gününde neler olduğunu sizin için derledik. Etkinliğin ilk gününde 4 farklı konuşma düzenlendi.

Blizzcon’da Neler Duyuruldu

İlk sevinçli haberimiz Diablo hayranları için gelsin. Bu sene Blizzard tarafı Blizzcon’a iyi hazırlanmış bu açıklanan oyunlar ile birlikte anlaşıldı. Açılış seranomisi Diablo 4 ile yapıldı. Uzun süredir beklenen oyun sonunda açıklandı. Bu Blizzcon’da oyunun %99 açıklanması bekleniyordu. Gelen sızıntılar bu yöndeydi. Blizzard’da oyuncuları ve basını şaşırtmadı. Diablo 4’ü resmi olarak duyurdu.

İkinci olarak duyurulan oyun haberi ise World of Warcraft ile ilgili oldu. Bu sene içerisinde çıkışını yapan WoW Classic ile ilgili olarak haberler paylaşıldı. Ama asıl dikkat çeken tanıtım oyuna gelecek genişleme paketi oldu. World of Warcraft oyununa Shadowland adında yeni bir genişleme paketi geliyor. WoW ile ilgili olarak duyuru yeni genişleme paketi oldu.

Bir sonraki sunumun içeriği ise Heartstone oyunu ile ilgili oldu. Bildiğiniz gibi oyuna yakın zaman içerisinde Saviors of Uldum isimli bir genişleme paketi getirildi. Şimdi ise oyuna yeni bir oynanış mekaniği ekleniyor. Aynı zamanda oyuna yeni kartlar eklenecek. Gelecek olan yeni desteler ile birlikte farklı tatta bir oyun bizleri bekliyor.

Overwatch 2

Bir sonraki haber sızıntısı yüksek bir oyun ile ilgili oldu. Overwatch oyunu hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Ama asıl haber daha sonrasında geldi. Echo karakterinin Overwach’a yeni kahraman olarak ekleneceği sızıntılar arasındaydı. Ama Overwatch’a mı gelecek yoksa Overwatch 2’ye mi gelecek tam açıklanmamıştı. Evet yanlış okumadınız Overwatch 2’de Blizzcon’da açıklanması beklenen oyunlar arasındaydı. Sızıntı olarak açıklanmıştı.

Blizzard tarafı da bu sızıntıyı yalanlamadı ve Overwatch 2’nin geleceğini açıkladı. Aynı zamanda oyunun içerisinde bulunacak olan bazı yeni özellikleri de açıkladı. Oyunun içerisinde yeni bir hikaye modu bulunacak. Aynı zamanda oyun şimdilik 6 farklı şehirde geçecek. Bu şehirler ise Paris, Toronto, Busan, Rio de Janeiro, Route 66 ve Ilios olarak belirlenmiş. Hikaye modu bu şehirlerde geçecek. Aynı zamanda bizleri yeni karakterler de bekliyor. Bazı yeni karakterler etkinlik içerisinde gösterildi. Echo bunlardan sadece bilineni oldu.

Overwatch 2 oyununda aynı zamanda bizleri yeni PvE oyun modu Rush’da bekliyor olacak. Aynı zamanda yeni oyunda daha fazla Duo oyun modları bulunacak. Oyunun içerisine yeni bir Hero level sistemi eklenmiş durumda. Oyunda kahramanlarınızı da ayrı olarak level atlatabileceksiniz. Bunların yanında kahramanların skillerini de kostüme edebileceksiniz. Yeni özellikleri, yeni haritaları, yeni modları, yeni hikayesi ve yeni-eski karakterleri ile birlikte Overwatch 2’de duyurulan oyunlardan bir diğeriydi. Blizzcon 2019 ilk gününde duyurulan oyunlar bu şekildeydi. Her birisi ile ilgili olarak ilerleyen zamanda detaylı bilgi gelecektir.

Sizler Blizzcon’un ilk günü ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz. Beklediğiniz duyurular gerçekleşti mi? Bizler ile düşüncelerinizi Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz. İsterseniz de bizlere yorum olarak atabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel