Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Panzer Corps 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Savaş stratejisi oyunları denildiği zaman ilk akla gelen oyun Panzer Corps’dur. Bu türde oyunların en iyi örneği desek yanlış olmaz. Şimdi ise yeni bir oyun ile karşımızdalar. Bu sefer bir çıkış haberi ile karşınızdayız. Panzer Corps 2 çıkış tarihi açıklandı. Bunun ile birlikte nasıl bir oyun karşımızda olacak onu da öğrenmiş olduk. Karşımıza gelecek olan oyun II. Dünya Savaşı sırasında geçecek olan bir yapım olacak. Önce bir fragmana göz atalım. Daha sonra ise detaylarına ve çıkış tarihine bakalım.

Fragmanda bulunan detaylara ve görsel kalite ile devam edelim. Oyun Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanıyor. O yüzden karşımıza gelecek olan yapım görsel olarak farklı bir seviyeye taşımış. Özellikle mevsim geçişlerinde bu durum daha net olarak görülebiliyor. Karşımıza gelecek olan oyun son derece iyi grafikler ile gelecek.

Panzer Corps 2, Steam de dahil olmak üzere tüm ‘büyük PC mağazalarında’ yayınlanacakmış ancak henüz bir fiyat bilgisi girilmemiş. Oyunda ilk etapta 61 sefer senaryosu bulunacak, ayrıca rasgele yaratılmış çatışma maçları da yapılabilecek. Oyunda 1000’in üzerinde birim türü olacak ve hem mod desteği, hem de senaryo editörü bulunacak.

Oyunun Kısa Tarihçesi

Oyun hakkında da kısa bir bilgi verelim. Flashback Games tarafından geliştirilen oyun uzun bir geçmişe sahip. İlk oyunları 1994 yılında Panzer General’le başlayan seri Panzer Corps ile devam etti. Ama araya bir 9 senelik ayrılık girdi. Şimdi ise karşımıza yeni oyunu geliyor.

Panzer Corps 2 Çıkış Tarihi

Panzer Corps 2 çıkış tarihi ise 19 Mart 2020’de gerçekleşecek. Steam dahil PC’de bir çok yerden oyunu indirebileceksiniz.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!