Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rainbow Six Siege Yeni Operatör Detayları Paylaşıldı

Son dönemlerde popülerliği gün geçtikçe artmaya devam eden Rainbow Six Siege oyununa yeni operatörler geliyor. Japonya’da düzenlenen Pro League finallerine açıklanan yeni bilgilere göre Theme Park haritası yenilenecek ve oyuna iki yeni operatör eklenecek. Oyuna eklenecek olan yeni operatörler daha önce açıklanmıştı. Ufak detaylarda operatörler ile ilgili olarak paylaşıldı daha önce. Şimdi ise operatörler ile ilgili yeni oynanış videosu paylaşıldı. Rainbow Six Siege yeni operatör Kali ve Wamai olacak.

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler

Hindistanlı Kali

İlk olarak Rainbow Six Siege’de saldırı timine katılacak olan Hindistanlı Kali’den başlayalım. Rainbow Six Siege yeni operatör detayları;

R6’nın ilk bolt-action keskin nişancı tüfeği olan CSRX 300’ü kullanıyor. Özel olduğu kadar güçlü olan bu silah tek mermide güçlendirilmemiş barikatları ve tavan boşluklarını parçalayabiliyor.

Kafadan vuruşlar rakibi direkt olarak öldürürken, CSRX 300’ün gövdeye isabet eden mermisi rakibi direkt olarak yere yıkıyor. 4x ve 12x olarak kullanabilen dürbünü sayesinde oldukça güçlü görünen silah, hemen altında bulunan bomba atar ile birlikte daha da korkunç hale geliyor. Kali’nin özel ekipmanı olan LV Explosive Lence, merminin geçmediği güçlendirilmiş duvarlarda büyük delikler açabiliyor.

Kenyalı Wamai

Savunma timindeki Kenyalı Wamai ise oldukça ilginç Mag-NET ekipmanı ile oyuna dahil olacak. Adından da anlaşılabileceği üzere bir mıknatıs olan bu sistem rakibin fırlatılabilir ekipmanlarını güvenli bölgelere uzaklaştıracak. Örneğin kapıdan atılan flaş bombası bu sistemin üzerine çekilecek ve ekipman ile birlikte havaya uçacak.

Shifting Tides ile birlikte yenilenen Theme Park haritası oyuna eklenecek. Rail Platform kısmının doğu ve batı kısımlarını kaldırarak haritayı daha “kapalı” hale getirdiğini belirten firma, tüm haritayı görsel anlamda da yenilemiş.

Oyuna gelen yenilikler şimdilik böyle. En çok merak edilen konulardan bir diğer ise Türk operatörlerin ne zaman geleceği oldu. Geleceği ile ilgili olarak açıklamalar geldi. Ama ne zaman geleceği açıklanmadı. Türk operatör ile birlikte oyun farklı bir hale gelecektir.

Oyun haberlerine daha hızlı ulaşmak isterseniz Twitter ve Facebook üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel