Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valve Half Life 3 İle İlgili Açıklama Yaptı

Dünyanın en çok beklenen oyunu Half Life 3 desek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Oyuncuların yıllardır büyük bir umut ile beklediği oyun hakkında çıkan kırıntı haberler bile gündem olmayı başarıyor. Geçtiğimiz günlerde Valve resmi Youtube hesabı olan Valve News Network’un yayınladığı video ile oyuncular yine bir beklentiye girdiler. Ama bu beklenti çok uzun sürmedi ve Valve oyuncuların hayallerini kısa bir sürede yıktı.

Valve Half Life
Valve Half Life 3 ile ilgili olarak açıklama yaptı

Half Life 3

Büyük umutlar ile beklenen Half Life 3 ile ilgili tüm haberler büyük bir ciddiyet ile okunuyor ve takip ediliyor. Bu durum aynı zamanda çok fazla trollü de beraberinde getiriyor. Half Life 3 ile ilgili olarak yalan haberlerinde çıkmasına neden oluyor. Valve’nin kullanıcıları ile konuşlarını, mesajlarını Youtube kanalından yayınlıyor. Yakın zamanda yine bu tarz bir video yayınlandı. Bu videoda bulunan bir bölüm Half Life 3 bekleyenleri büyük bir beklentiye sokmaya yetti.

Olay ise videoda “Ölmeden önce yeni bir Half-Life oyunu oynayabilecek miyim?” diye soran hayrana, “Önümüzdeki 5 yıl içinde ölme” diye bir mail atıldığı görülüyor. Bu durumda önümüzde bulunan 5 yıl içerisinde yeni bir Half Life oyunu mu geliyor sorusuna neden oldu.

Valve cephesinden ise açıklama gecikmedi. Yakın bir zamanda önce video kanaldan kaldırıldı ve;

Beklenti içerisinde olan hayranlara kötü haber verildi.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!