Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ruby Rose Batwoman Rolünden Neden Ayrıldığını Açıkladı

Ruby Rose bildiğiniz gibi ikinci sezonda karşımızda olmayacak. Ruby Rose Batwoman rolünden neden ayrıldığını Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda açıkladı. Açıklamalar ile birlikte Batwoman olarak ikinci sezonda kendisi olmayacak. İkinci sezonundan önce pelerin ve kukuletayı neden asmaya karar verdiğini açıkladı: “Sırtındaki yaralanmanın DC draması için Kate Kane / Batwoman rolüne devam etmeme kararında rol oynadığını açıkladı.”

Rose yayına “Bir süper kahraman gösterisinin başrolü olmak zordur. Herhangi bir şeyde başrol olmak zordur” dedi. “Ama bence, o özel durumda, çok daha zordu çünkü hala ameliyatımda iyileşiyordum. Ameliyat oldum ve 10 gün sonra işe gittim, bu belki de en iyi fikir değildi.
Çoğu insan işe dönmeden önce yaklaşık bir veya üç ay izin alıyor. Bu yüzden iş kesinlikle daha da zorlaştı.”

Ruby Rose Batwoman Rolünden Ayrıldı

Rose’un hastalanma süreci şu şekilde oldu. Şovdaki yoğun dublör çalışmasından dolayı iki diski fıtıklaştı. Omuriliğinin kopma ve onu felç etme riski altında olan, alevlenmeye ve kronik ağrıya neden oldu. Önceden var olan bir yaralanmayı tetikledikten sonra acil bir ameliyat geçirdi.

EW ile sohbet eden Rose, ameliyattan sonra iyileşirken; “ilginç koşullar altında çalıştığı için” kendisiyle gurur duyduğunu, ancak yapımın kapanması nedeniyle The CW serisindeki rolünü yeniden değerlendirmek için zamanı olduğunu itiraf etti.

Rose, 22 yerine 20 bölümden sonra sona eren kısaltılmış Batwoman sezonuna atıfta bulunarak, “Yaralanma çok değildi, özellikle de bitirdikten sonra gerçek finali COVID yüzünden bitiremedik,” dedi. “Bilirsin,
Karantina altında zamanınız var ve sadece birçok farklı şeyi, hayatta neyi başarmak istediğinizi ve ne yapmak istediğinizi düşünmek için zamanınız var. Sanırım hem benim hem de yapımcılar için birçok şey hakkında diyalog kurmak büyük bir fırsattı. Onlara çok saygı duyuyorum ve bana çok saygılılar.”

CW, önümüzdeki ikinci sezon için Kate Kane rolünü yeniden düzenlemeyecek. Rose’un karakterinin Sezon 1 ve 2 arasında öldürülmeyeceğini zaten duyurdu. Bunun yerine, aktris Javicia Leslie başrolü yeni bir karakter olarak devralacak. “Sevimli, dağınık, biraz aptal ve evcilleşmemiş” olarak tanımlanan Ryan Wilder, “ve görünüşe göre” ondan önce süveter giyen kadın “gibisi yok.

Batwoman 2. Sezonun Ocak 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel