Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077’de Konser Sahneleri Olacak

The Witcher 3 oyunun unutulmaz sahnelerinden birisi de Priscilla konseri sahnesiydi. Unutulmaz bir sahne olarak hafızalara kazınmayı başardı. Oyuncular ve basın tarafından da unutulmaz konser sahnelerinden birisi oldu. Cyberpunk 2077 oyununda da bu tarz sahnelerin olup olmayacağı merak edilen konulardan birisi oldu. Gelen açıklamalar sonucunda da Cyberpunk 2077’de konser sahnelerinin olacağı açıklandı.

Unutulmaz Priscilla Konseri

Bu tarz bir sahnenin oyuna eklenme sebebi aslında oyuncular oldu. Hayranlar Cyberpunk oyununda da bu tarz sahneler görmek istediklerini dile getirdiler. CD Projekt Red’de hayranları doğrultusunda hareket etti ve oyuna eklediklerini açıkladı.

Cyberpunk 2077’de konser sahneleri The Witcher 3’ün konser sahnesinden daha büyük ve görkemli olacak gibi duruyor. Konu ile ilgili olarak oyunun müzik direktörü Marcin Przybyłowicz ve baş görev tasarımcısı Paweł Sasko geçtiğimiz günlerde Polonya’nın radyo kanallarından Antyradio.pl ile bir röportaj gerçekleştirdi. Priscilla konseri benzeri içeriğe ilişkin de bir ifadeye yer verilmiş. 

The Witcher oyununda hafızalara kazınan bir çok unutulmaz sahne bulunuyor. Priscilla konseri ise bunlardan sadece birisi ama şarkı ve ortam çok iyi dizayn edilmiş. Şarkının karakterlere etkisi çok güzel bir şekilde işlenmiş. Bu sayede de unulmaz olmayı başaran bir sahne oldu.

Cyberpunk 2077’de de bu tarz bir sahnenin etkileyici olacağını düşünüyoruz. Ortam ve sahne daha iyi resmedilecek ve daha büyük bir konser bizler ile birlikte olacak. Bu sayede de daha efsane ve unutulmaz bir yapım ile karşı karşıya kalacağız. Konser sahnelerinin aynı zamanda tek bir tane ile sınırlı kalacağını da düşünmüyorum. Birden fazla konser sahnesi oyunun içerisinde olacaktır.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel