Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Twitch Verilerine Göre Düşüşte

Hayatımıza bir anda giren Apex Legends oyunu kısa süre içerisinde popüler olmayı başarmıştı. Ama son dönemlerde Apex Legends Twitch verilerine göre yayıncı ve oyuncu kaybı olduğu gözüküyor. Aynı zamanda Twitch verilerine göre de yayıncılar arasında da popülerliğini kaybediyor.

Çıkışından sonra kısa bir süre içerisinde 25 milyon oyuncuya ulaşmayı başarmıştı. Bu başarısını da devam ettirdi. Oyuncular tarafından da lk çıkışı ile birlikte hata ve bugların olmaması sevilmişti.

Oyunda daha sonra ortaya çıkan hile kullanan oyuncuların artması, istenilen karakter özelleştirmelerinin gelmemesi, gelen son güncellemeler ile birlikte hataların da gelmesi oyunundan oyuncuları uzaklaştırdı.

İlk çıkışı ile birlikte yayıncılar tarafından Fortnite yerine tercih edilmişti. Şimdi ise Fortnite’a yayıncılar geri dönüş yapıyor. EA tarafından da ilk aşamada harcanan reklam yatırımı devam etmedi gibi gözüküyor.

EA Ninja’ya Apex Legends Twitch tanıtımı için 1 milyon dolar gibi bir para verdiği söyleniyordu.

Apex Legends Twitch verilerine göre düşüşte
Apex Legends Twitch’te yayıncı kaybediyor

Apex Legends tarafında bu denli bir yaşanan düşüşe karşı bakalım nasıl bir hamle yapılacak. Çünkü oyunun en can sıkıcı tarafı hileci oyuncuların sayısının fazla olması. Bu durum diğer oyuncuları çok rahatsız ediyor.

Respawn tarafından acil olarak bir yenilik gelmesi gerekiyor. Yoksa kısa sürede topladığı oyuncuları kısa süre içerisinde kaybedebilir. Özellikle de hile kullanan oyunculara karşı yeni bir hamle yapılması gerekiyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel