Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Overwatch 2 Yeni Detaylar Paylaşıldı

Blizzcon’a sayılı günler kaldı. Blizzard tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlikte büyük oyun duyuruları bekleniyor. İlk söylenti olarak çıkan Overwatch 2 artık neredeyse resmi olarak Blizzcon’da gösterilmesi bekleniyor. Gelen son haberlere göre oyunun ilk oynanışı da Blizzcon’da olacak. Bu denemeyi de etkinliğe katılanlar deneme fırsatı bulacak.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sene Blizzcon tam olarak istenileni karşılayamamıştı. Bu da oyuncular tarafında büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Blizzard’ın bu sene düzenleyeceği etkinlik ile birlikte beklenen etkinlik gerçekleşecek gibi duruyor. Diablo 4 haberlerinden sonra ortaya bir de Overwatch 2 haberi çıktı. Overwatch 2’nin de gelmesi oyuncuları bir hayli sevindirecektir.

Overwatch 2’nin Detayları

Haftalardır oyun söylenti olarak ortalarda dolaşıyordu. ESPN’de bu söylentilere bir nokta koydu aslında. Blizzard içerisinden aldığı bilgilere göre Blizzcon içerisinde oyun ilk gösterimini yapacak. Aynı zamanda kapak resminde gördüğünüz görsel de Overwatch’ın yeni oyununun logosu ve görseli olduğu iddia ediliyor.

Gelelim oyunun merak edilen oynanışına, yeni modlarına ve karakterlerine. Oyun bildiğimiz Overwatch mantığı ile ilerleyecek. Oynanış olarak bazı değişiklikler olsa da yeni oyunda da benzer oynanış göreceğiz. Aynı zamanda oyun içerisinde yeni modlar göreceğiz. Bu modlar hem PvP hemde PVE olacak. Aynı zamanda oyunda yeni haritalar ve PvE görevleri bulunacak. Bu görevlerden bazıları 4 kişilik gruplar halinde Rio de Janerio haritasında oynanacak.

PvE kısmı hikaye odaklı olarak çıkışını gerçekleştirecek. Push adı verilen yeni oyun modu ise yeni haritalardan olan Toronto’da oynanabilecek. Bu sene büyük bir Blizzcon etkinliği bizleri beliyor. Bakalım daha ne gibi duyurular yapılacak. Overwatch’ın yeni oyunu ile ilgili olarak resmi bir duyuru gelmediğini tekrar söyleyelim. Ama gelen söylentiler son derece sağlam gözüküyor. Özellikle Blizzard bu sene kendisini affettirmek peşinde bakalım nasıl bir etkinlik olacak.

Blizzcon etkinliğinde sizler ne gibi sürprizler bekliyorsunuz. Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Yada yeni bilgiler yada düşüncelerinizi Facebook ve Twitter üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel