Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Netflix 200 Milyon Aboneyi Aştı

Pandemi süreci en fazla dijital uygulamalara yaradı. Netflix’te bu süreçte abone sayısını arttırmaya devam etti. Pandemi süreci ile birlikte Netflix 200 milyon aboneyi aştı. Netflix, yayıncıların toplam ücretli üyeliklerini 4. çeyrekte 200 milyonun üzerine çıktı. 8,5 milyon yeni ücretli üyelik ekledi bu süreçte geldi. COVID-19 salgını insanları evde tutmaya devam ederken, Netflix abonelerinde bir patlama gördü.

Netflix 200 Milyon Aboneyi Aştı

Netflix, son üç aylık kazanç raporunda 200 milyon ücretli üyelik eşiğini aştığını duyurdu. “Tüm yıl için, rekor düzeyde 37 milyon ücretli üyelik ekledik, yıllık 25 milyar dolar gelir elde ettik. İşletme karını %76 artırarak 4,6 milyar dolara çıkardık.”

200 milyon ile Netflix, akış alanındaki rekabet kızışmasına rağmen, herhangi bir akış hizmeti arasında en büyük abone tabanına sahip. Aralık ayında Disney, yalnızca Disney + akış hizmeti için 86 milyon aboneye sahip olduğunu bildirdi.

Ancak en yakın rakibinin abone sayısının iki katından fazla olan Netflix, yayın tahtının oldukça üstünde duruyor. Şirket kısa süre önce, 2021 takvim yılı boyunca her hafta yeni bir orijinal filmin prömiyerini yapacağını duyurdu.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel