Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Horizon Zero Dawn PC Güncellemeleri Daha Yavaş Gelmeye Başlayacak

Guerrilla tarafından geliştirilen ve ilk olarak PlayStation 4 özel olarak çıkan Horizon Zero Dawn PC’ye gelen PlayStation özel oyunlarından birisi. PlayStation tarihi için önemli bir yere sahip olan yapım PlayStation tarafından geliştirilip PC’de yayınlanan ilk oyun olma özelliği taşıyor. PC tarafından oyun Horizon Zero Dawn Complete Edition olarak çıkışını gerçekleştirdi. Horizon Zero Dawn PC güncellemeleri almaya devam ediyor. Artık alınan yeni karar ile birlikte oyun güncellemeler almaya devam edecek ama daha yavaş güncellemeler oyuna gelecek.

Guerrilla’nın web sitesindeki bir gönderide Guerrilla, 1.10 Yaması’nın artık PC’de “çökme düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri sunan” güncellemeyi yayınlandı. Gerilla ayrıca PC sürümüne daha fazla güncelleme geleceğini, ancak Horizon Forbidden West’e daha fazla odaklanacaklarını açıkladı.

Horizon Zero Dawn PC Güncellemeleri

“Ekibimiz yakında çıkacak olan Horizon Forbidden West adlı oyunu geliştirmeye devam ederken, bu yamadan sonra PC için Horizon Zero Dawn Complete Edition için daha az sıklıkta güncellemelere geçiyoruz” deniyor. “Topluluk alanlarımızı her zaman olduğu gibi izlemeye devam edeceğimizi lütfen unutmayın!”

Horizon PC’ye PlayStation 4’e çıktıktan 3 yıl sonra çıkışını gerçekleştirdi. Hem Steam hemde Epic Games Store üzerinden oyun satışa açıldı. Oyun PC tarafında görsel tarzı ile beğenilse de performans sorunları yaşıyordu. Oyuna bu düzlemde güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Horizon Zero Dawn’ın devamı olarak geliştirilen Horizon Forbidden West’i PlayStation 5’e çıkışını gerçekleştirecekler. 2021 yılı içerisinde oyunun çıkması bekleniyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel