Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fall Guys Ücretsiz Olduktan Sonra 20 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Pandemi döneminin en popüler oyunlarından birisi Fall Guys’ın kendisiydi. 4 Ağustos 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan oyun yeni bir karar aldı ve oyunu tamamen ücretsiz hale getirdi. Bu karar ile birlikte oyun yeni platformlara daha kavuştu. Xbox ve Epic Games Store’da da oyun erişime sunuldu. Artık oyun tamamen ücretsiz hale getirildi ve PC tarafında Epic Games Store’da sunuluyor. Artık Steam üzerinden oyuna sahip olma şansınız yok.

21 Haziran’da alınan kararın ne kadar yerinde olduğunu da gördük diyebiliriz. Çünkü ücretsiz olduktan sonra iki gün içerisinde Fall Guys 20 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Bu başarını geliştirici ekip Twitter üzerinden paylaştı.

Geliştirici oyun ücretsiz olduktan sadece 48 saat sonra 20 milyon oyuncuya ulaşmayı başardıklarını açıkladı. “TEŞEKKÜR EDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. Free For All’ın ilk 48 saatinde inanılmaz bir 20 milyon oyuncuya ulaştık! …hafta sonu görüşürüz fasulyelerim!” şeklinde 20 milyon kutlandı.

Oyunun ücretsiz hale gelmesi yeniden bir popülerlik kazanmasını sağladı. Bu başarısı ilerleyen zamanla devam edecek gibi duruyor. Bakalım ücretsiz olduktan sonra Fall Guys’ın grafiği nasıl ilerleyecek göreceğiz. Şimdilik son derece iyi gittiklerini belirtmemiz gerekiyor.

Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel