Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

STALKER 2, Unreal Engine Motorunu Kullanacak

STALKER serisinin yeni oyunu olarak çıkışını gerçekleştirecek oyun ile ilgili önemli bir değişiklik yapıldı. Bu yapılan değişim ise oyunun motoru ile ilgili oldu. Aynı zamanda bu değişim akıllara bazı soru işaretlerini de getirdi. İlk olarak STALKER 2 GSC Game World tarafından geliştiriliyor. Normalde de serinin diğer oyunları stüdyo tarafından geliştirilen X-Ray Engine ile geliştirilmişti. X-Ray Engine bugüne kadar iyi sonuçlar ortaya koymayı başardı. Bu değişikliğin ana sebebi ise geliştirici ekip tarafından açıklandı.

STALKER Tarafından Gelen Açıklama

” UE bizim en için en uygun tercihti. Bu motor bize gerilim ve gizem atmosferiyle dolu o beklediğiniz oyunu yapma fırsatı verecek. Ayrıca Unreal Engine, oyunumuzun modlanabilirliğini kolaylaştırma yolundaki hedefimizle de oldukça iyi uyuşuyor.” şeklinde GSC Game World tarafından bir açıklama geldi. Metnin devamında ise akıllara takılan sorunun cevabı verildi.

“Evet, ne düşündüğünüzü çok iyi biliyoruz ama bu açıklamanın platformlarla veya dijital mağazalarla bir ilgisi yok. Bunun hakkında daha sonra konuşacağız” demişler.

STALKER 2 Epic Games Store Özel Olacak Mı?

Bu tarz düşünülmesinin en büyük sebepleri ise şunlar. İlk olarak Unreal Engine Epic Games tarafından geliştirilen bir oyun motoru. İkinci olarak ise Epic Games’in Epic Games Store için bu sene içerisinde yaptığı özel anlaşmalar oldu. Epic Games Store’un tanıtımı için PC tarafında özel anlaşmalar yapmayı seven bir firma olarak tanındı. STALKER 2 oyunu da beklenen bir yapım olduğu için ilk çıkışını Epic Games Store’da isteyecektir. Son süreç nasıl olur onu oyun çıktığı zaman öğreneceğiz.

STALKER 2’nin Çıkış Tarihi

Geliştirilmeye devam eden oyun daha önce 2012 yılında iptal edilen oyun ile bir ilgisi bulunmuyor. Bu yüzden de oyun FPS RPG ögeleri içerisinde bulundurmaya devam eden yeni bir yapım olacak.

Önümüzde ki sene oyun ile ilgili olarak daha detaylı bilgi paylaşılacaktır. Bizler yakından süreci takip edeceğiz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmiyor Musun?

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel