Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Google Yeni Konsol İle Geliyor

Dünyanın en büyük firmalarında birisi olan Google yeni konsol ile birlikte oyun dünyasına giriş yapacak gibi gözüküyor. Uzun zamandır Google’ın oyun dünyasına girmesi bekleniyordu. Google’nin oyun dünyasına girişi ile ilgili olarak ise yeni bir streaming özelliği ile mi gelecek yoksa yeni bir konsol ile mi gelecek tartışılan konular arasındaydı. Yeni yayınladığı video ile birlikte Google’nin amacını 19 Mart’ta öğreneceğiz. Google oyun dünyasına yeni bir soluk getirecekmiş gibi gözüküyor.

Google Konsol Tanıtım Videosu

Uzun zamandır Google’dan oyun dünyası ile ilgili olarak somut bir adım bekliyorduk. 19 Mart’ta, GDC 2019’da yeni bir duyuru yapacak.

Video Ne Anlatıyor?

Videoya baktığımız zaman bizleri çok farklı mekanlar ile karşılıyor. Futbol sahasında, yarış pistine, Uzay gemisinden, gotik bir çağa ve fantastik bir evrene ısa bir yolculuk yapılıyor. 19 Mart’ta videonun ne anlattığını ise tam anlamıyla anlayacağız. Çekimlerden ve farklı mekanlardan dolayı ise Google’nin bir konsol tanıtımı için çalıştığını anlayabiliyoruz. Oyun piyasasına giriş yapacak ve yeni özellikler ile birlikte yeni bir soluk getirecek gibi gözüküyor. 19 Mart GDC’de tüm bu gizem perdesi açılacak.

Google konsol
Google 19 Mart’ta yeni oyun konsolunu tanıtacak.

Google Konsol Piyasasına Girerse Ne Olur?

Google’nin konsol piyasasına giriş yapması ile birlikte Xbox, PlayStation ve Nintendo arasında olan rekabete bir yeni soluk daha eklenecek. Bu sayede daha uygun ve kullanıcı dostu özellikler göreceğiz. Sağlanan yatırımlar ve güçlü bir donanım ile birlikte daha kaliteli ürünlere sahip olacağız. Aralarında rekabetin artması oyun piyasasında daha kaliteli yapımlar görünmesini sağlayacak. Bu sayede daha fazla kaliteli oyunlar göreceğiz. Konsol piyasasına Google gibi büyük bir firmanın giriş yapması ise daha rekabeti daha da zorlaştıracağa benziyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel