Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Xbox Konsollarında, Google Stadia Oynayabileceksiniz

Xbox Series X/S ve Xbox One yakında Microsoft Edge Chromium destekli yeni bir yükseltilmiş tarayıcıya sahip olacak. Bu sahiplik sonrasında ise sistem üzerinden Google Stadia’ya erişim sağlayabileceksiniz. Artık Xbox konsollarında Google Stadia oynanabilir olacak.

The Verge’in bildirildiği gibi, Xbox’ın Alpha Skip-Ahead grubundaki testçiler artık Edge’in bu yeni sürümüne erişebilir. Hala tam fare ve klavye desteğine sahip olmasa da güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bunun yanında sistemin biraz hatalarıda var.

Peki bu sistemin gelmesi sonrasında neler olacak. İlk olarak bulut tabanlı sistemlerin desteklendiğini görüyoruz. Artık Xbox konsollarında Google Stadia ve Amazon Luna kullanılabilir olacak. Google Stadia ve Amazon Luna artık Xbox’ın tüm konsolları tarafından desteklenecek.

Hatta yakında bu sisteme Xbox Game Pass sisteminin de eklenmesi bekleniyor. Bu erken sürüm, Edge’de kullanılan aynı veya benzer bir senkronizasyon motorunu da içerir; bu, uzantılara, dikey sekmelere, Koleksiyonlara ve Edge’in masaüstü sürümünde bulunan diğer özelliklerin çoğuna izin veriyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!