Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gears Tactics Çıkış Tarihi Açıklandı

Gears oyunları normalde bildiğiniz gibi shooter mekaniklerinin içerisinde bulunduğu bir oyundur. Bu gelecek olan yeni oyun ise daha farklı bir tarzda karşımıza çıkacak. Strateji türünde bir oyun olacak olan Gears Tactics hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. The Game Awards etkinliğinde yeni bir fragmanı yayınlanan oyunun aynı zamanda çıkış tarihi de ilan edildi.

Gears Tactics Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Oyunun ilk duyurusu geçtiğimiz sene gerçekleşen E3 fuarında olmuştu. Bu sene ise oyun ile ilgili olarak E3’te bir açıklama yada fragman gösterilmedi. Bu durumda acaba oyun iptal mi edildi düşüncesini oyuncuların aklına getirdi. Tam bunların düşünüldüğü sırada The Game Awards etkinliğinde Gears Tactics tekrar gösterildi. Bu gösterim ile çıkış tarihi de ilan edildi.

World Premiere

Trailer

Oyunun çıkış tarihi 28 Nisan 2020 olarak belirlenmiş durumda. Oyun çıkışını yaptıktan sonra Game Pass sistemine direkt olarak eklenecek. Aynı zamanda oyunu Game Pass üzerinden oynamak istemeyenler için Steam üzerinden de satın alma şansınız bulunacak. İster Game Pass üyesi olup oyunu oynayabilirsiniz yada Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Oynanış Mekaniği ve Hikayesi

Dediğimiz gibi oyun strateji türünde bir yapım olarak çıkışını gerçekleştirecek. Fragmanda da gördüğünüz gibi biraz X-Com oyunlarını andıran mekaniklere sahip. Bunlar ile birlikte oyunun içerisinde Boss savaşları gibi kısımlar da bulunacak. Hikaye olarak da karakterlere odaklanan bir hikaye yapısı sunulacak.

Hikayenin geçeceği evren ise Locust War’un başlangıcına bizleri götürecek. Bu da orijinal seride olan olayların 12 yıl öncesi demek oluyor. Yayınlanan fragman da Gears oyunlarının en önemli özelliklerinden birisi olan siper mekaniği güzel kullanılmış gözüküyor. Umarız karşımıza iyi bir strateji oyunu ile çıkarlar.

Oyun hakkında gelen ve son olarak satın alacak oyuncular için oyunun 40 saatlik bir oynanışı olacak. Buda bu tarz bir yapım için güzel bir saat dilimi diye düşünüyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel