Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

ASUS Republic of Gamers Yeni Kulaklık ROG Theta 7.1

ASUS Republic of Gamers, ROG Theta 7.1 oyuncu kulaklığını duyurdu. Sekiz adet bağımsız ASUS Essence sürücüsüyle güçlü sanal bas ve etkileyici ses kaliteli çevresel ses sunuyor. Oyun içinde benzersiz netlikte iletişim sunacak. Dünyanın ilk yapay zekaya sahip kulaklığı olarak çıkışını gerçekleştirecek.

ROG Theta 7.1, olağanüstü kalitede kayıpsız sesler sunabilmek için ev sineması sınıfı özel ROG 7.1 DAC. Dört adet yüksek çözünürlüklü ESS 9601 kulaklık amplifikatörüyle donatıldı. USB-C bağlantısı ise uyumlu cihazlardan 7.1 çevresel ses alınmasını sağlıyor.

Kulakta dört büyük ASUS Essence sürücüsüne sahip olan ürün, olağanüstü kaliteli ve güçlü sanal baslara sahip. Tam 7.1 kanal çevresel ses oluşturuyor. Oyun seslerinin üç boyutlu alanda doğru konumlandırılması sayesinde oyuncular her bir silah ve ayak sesinin yerini anlayacak. Benzersiz derecede etkileyici bir deneyim yaşıyorlar.

ASUS Republic of Gamers ROG Theta 7.1 Özellikleri

 • Gerçek 7.1 Çevresel Ses: Sekiz adet bağımsız ASUS Essence sürücüsü ve sanal subwoofer’larla oyunlarda etkileyici sesler vegüçlü baslar.
 • Gürültü önleyici mikrofon ve Yapay Zeka Desteği: Oyunlarda net sesli iletişim sunmak için 50 milyon kayıtlık bir makine öğrenimi veri tabanıyla geliştirildi.
 • ESS 9601 Dörtlü Amplifikatör ve ROG DAC: Birden fazla sürücü ve ev sineması sınıfı özel 7.1 DAC ile olağanüstü kaliteli kayıpsız sesler sunar.
 • ROG Hybrid Kulak Yastıkları: Çabuk soğuyan özel kumaş ve gözlükle rahat bir şekilde kullanılabilen tasarıma sahip eşsiz yapı.
 • Alüminyum Alaşımlı Tasarım: Isıyı hızlı dağıtan özel tasarım kulak bölümü ve çerçeve, parmak ucuyla kolay kontrol sağlaya dahili anahtar.
 • USB-C ile Bağlanabilme, Çoklu Platform Desteği: PC, Mac, PS4, akıllı cihazlar ve Nintendo Switch’te üst düzey ses deneyimi yaşayın.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!