Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Weird West Hakkında Bildiklerimiz

The Game Awards içerisinde sürpriz olarak duyurulan oyunlardan birisi de Wolfeye Studios ilk oyunu oldu. Dishonored gibi bir oyunun yapımcıları olan Arkane Studios’dan ayrılan ekip Wolfeye Studios’u kurmuşlardı. Bu kurulan yeni stüdyonun ilk oyunlar ise The Game Awards’da duyurulan Weird West oldu. Oyun ile ilgili olarak yayınlanan tüm bilgileri sizler için toparladık. İlk olarak yayınlanan fragman ile başlayalım.

Weird West Fragman

Trailer

İlk olarak kurulan bu stüdyo hakkında sizlere bilgi vermek isteriz. Stüdyo daha yeni kuruldu. Geçtiğimiz aylar içerisinde kurulan bu stüdyo kısa süre içerisinde karşımıza yeni bir yapım ile çıkıyor. Arkane Studios’un başkanı ve kreatif direktörü Raphael Colantonio ve yapımcısı Julien Roby başta olmak üzere önemli isimleri bünyesinde bulunduruyor.

Bu kurulmuş olan stüdyonun ilk oyunları ise Weird West olacak. RPG türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Oyun hakkında bilmemiz gereken iki detay daha var bunlardan birisi oyunun dağıtımcısı olacak. Oyunun dağıtımcılığını Devolver Digital üstlenmiş durumda. Bu durum bile oyunu takip etmek için bir sebep olacaktır.

Gelelim asıl önemli detaya, oyunda yer alan bir isim oyunu takip etmenize sebep olacaktır. Chris Avellone’da oyunun geliştirilme sürecinde yer alıyor. Bilmeyenler için Chris Avellone hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım.

Chris Avellone Kimdir?

Kendisi Planescape: Torment, Fallout 2, Divinity: Original Sin 2 gibi yapımların senaryosunu üstlenmiş birisi. Bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirmiş olan ve oyuncular tarafından da sevilen oyun olan Star Wars Jedi Fallen Order’da da çalışmış birisidir. Aynı zamanda bazı bağımsız oyun geliştiricilerine de yardımda bulunmayı es geçmiyor. Birde en çok beklenen oyunlardan birisi olan Dying Light 2 oyununun içerisinde de kendisine yer bulmayı başardı. Bunlar ile birlikte de kendisi Weird West oyunu içerisinde de bulunuyor. Chris Avellone ismi çoğu projede kendisine yer buluyor. Aynı zamanda geliştirilen o oyunlar için de iyi bir referans olarak karşımıza çıkıyor. Bu güne kadar işin içinde olup da karşımıza kötü bir yapım ile çıkmadı.

Çıkış Tarihi

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili olarak henüz bir detay paylaşılmadı. Dediğimiz gibi stüdyonun ilk oyunu ilerleyen süreç içerisinde bu bilgi de paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel