Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Game Pass Sistemine Red Dead Redemption 2 Geliyor

Xbox Game Pass sistemi sürekli olarak güncel kalarak oyuncuları kendisine çekmeyi başarıyor. Şimdi ise yeni ve güncel bir oyun ile karşımıza çıkıyorlar. 2018 yılında çıkışını gerçekleştirmiş bir oyun ile karşımızdalar. Game Pass sistemine Red Dead Redemption 2 oyunu geliyor. Bu oyun ise çıktığı dönemde bir sürü ödül almayı başarmış bir yapım. Aynı zamanda oyun Rockstar’ın ellerinden çıkmış olan bir oyun. Bunlarda yetmezse eğer çıktığı dönemde en çok satan oyunlardan birisi olmuş. Tüm detayları ile birlikte oyun son derece olumlar almayı da başarmış durumda. Bu özellikleri ile oyuna ekstra para vermeden Game Pass sisteminde oynamanız mümkün olacak. Şunu belirtelim Xbox Game Pass sisteminde oynanıyor.

Daha önceden Xbox Game Pass sistemine eklenen Rockstar oyunu GTA V olmuştu. GTA V’in eklenmesi ne kadar sevilse de oyunu almayan isim kalmamıştı. Sadece sistemin prestijini yükselten oyun olmayı başarmıştı. Eleştiriler de beraberinde gelmişti GTA V ile alakalı olarak eski bir oyun damgası kullanıldı. Xbox tarafı ise bunu değiştirmek için Game Pass sistemine Red Dead Redemption 2 oyununu ekleme kararı aldılar.

Oyunun Game Pass sistemine eklenmesi ile birlikte GTA V oynayanlara ötü haberim var. Red Dead Redemption 2 sisteme eklendiği zaman GTA V sistemden kaldırılacak. Oyunu oynayanlar ellerini çabuk tutsunlar.

Red Dead Redemption 2 oyununun sisteme eklenmesi sürpriz bir şekilde duyuruldu. Bu duyuru ile birlikte 7 Mayıs tarihinde RDR 2 sisteme eklenecek. Aynı zamanda GTA V oyunu da 7 Mayıs tarihinde oyundan çıkarılacak.

Sadece Konsollara Mı Gelecek?

Oyunun Game Pass’e geleceğinin duyurulması ile birlikte akıllara bazı sorular da takıldı. Bu sorulardan birisi de ‘RDR 2’nin PC Game Pass’e gelecek mi?’ sorusu oldu. Büyük ihtimal ile RDR 2 oyunu sadece konsollara gelecek. GTA V’de de bu durum ile karşılaşmıştık. Aynı durum RDR 2 için de geçerli olabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel