Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Trackmania Remake Çıkış Tarihi Ertelendi

Bir ertelenme haberi daha ile karşınızdayız. Dünyayı saran corona virüs nedeniyle oyun sektöründe erteleme haberleri gelmeye devam ediyor. Her sektörde olduğu gibi oyun sektörü de büyük darbe gördü. Bu sene içerisinde çıkması planlanan bir sürü oyun ertelenmek zorunda kaldı. Bunlardan birisi de Trackmania’nın yeni gelecek Remake oyunu oldu. Corona nedeniyle firmalar evden çalışmalara başladılar. Bu durumda gelişim sürecini yavaşlatıyor. Corona virüs tüm sektörleri etkilemeye devam ediyor. Ubisoft tarafından geliştirilen Trackmania Remake çıkış tarihi de bu sebep ile ertelendi.

Ubisoft tarafından fragmanlı bir erteleme haberi geldi. Yayınlanan fragman ile birlikte Trackmania Remake çıkış tarihi ertelendi. Normal şartlarda 5 Mayıs’ta çıkış yapması planlanan oyun 1 Temmuz tarihine ertelendi. Ertelenme haberine fragmanda eşlik etti. İlk olarak yayınlanan fragmana bir göz atalım.

Trackmania Remake

Fragman son derece güzel hazırlanmış durumda. Oyunun ruhunu koruyan bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Ubisoft’un da amacı oyunun kemik kadrosunu korumaya devam etmek ve e-spor arenasına olan yatırımlarına devam etmek. İstediği de gerçekleşmiş gibi duruyor çünkü oyuncular yayınlanan fragmanı beğenmişler.

Oyunu sevenler 1 Temmuz tarihinde oyuna erişim sağlayacaklar. Oyunun Epic Store ve Uplay üzerinden de çıkışını gerçekleştireceğini belirtelim. Satın alma platformları buradan olacak. Bunun sebebi de Ubisoft ve Epic Games taraflarınca yapılmış olan anlaşmadan kaynaklanıyor.

Oyun çıkışını yaptıktan sonra kemik kadro tarafından kısa süre içerisinde benimsenecektir. Heyecan dolu fragmana gelen güzel eleştirilerde bunu bizlere gösteriyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel