Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

WWE 2K21 Resmi Olarak İptal Edildi

WWE hayranlarına üzücü bir haberimiz var. Gelen resmi açıklama ile birlikte WWE 2K21 resmi olarak iptal edildi. Bunun sebebi ise tam olarak bilinmiyor. Bilinmeme detayları ise kafa karıştırıcı aslında. WWE en popüler dövüş etkinliklerinden birisi. Oyunları da kendisine has bir yapıda çıkışını gerçekleştirmişti. Her oyunu ile yukarı çıkan bir yapımda değil. Daha çok inişli çıkışlı bir oyun serisi olmuştu. Ama yeni bir karar alındı ve yeni oyunu iptal edildi. Bunun sebebi ise corona mı yoksa başka neden mi bilinmiyor.

İlk olarak akla gelen sebep corona olmuştu. Daha sonra ise WWE 2K20’yi incelediğimiz zaman bazı istatistikler kafaları karıştırıyor. Bu kafa karışıklığının sebebi ise 2K20’nin ticari başarısızlığı oldu. WWE yetkililerinin yaptığı yatırımcı toplantısında yapılan açıklamalara göre. Bu sene gerçekten markanın adını taşıyan bir 2K oyunu görmeyeceğiz. Açıklamayı yapan CFO Frank A. Riddick bu kararın arkasındaki detayları ise paylaşmadı.

Gelen açıklamalarda beklenen detaylar paylaşılmadı. Ana sebep corona salgını mı yoksa ticari başarısızlık mı henüz bilinmiyor. İlerleyen dönemler ile birlikte detaylar paylaşılmaya devam edecektir.

WWE 2K21 resmi olarak iptal edildi. Bunun ile birlikte yakın zaman içerisinde yeni bir açıklama gelecek. WWE 2K resmi twitter hesabı üzerinden sürpriz duyuru yapılacak. Bu duyuru ile birlikte WWE oyun serisine yeni bir oyun katılacak. Pazartesi günü ise detayları öğreneceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel