Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kasım Ayı Oyun Haberleri 3 – Youtube

Yeni Youtube videomuz yayınlandı. Bu hafta sizlere Kasım ayı oyun haberleri 3 ile haftaya damgasını vuran haberleri derledik. Derlediğimiz haberler ile birlikte sizlere haber içeriklerini açıklamaya çalıştık. Gelen yeni oyun haberler ile birlikte bu haftanın dikkat çeken haberleri şu şekilde oldu.

Bu hafta değerlendirdiğimiz haberlerin özetleri ise şu şekilde. Kasım ayı oyun haberleri 3 videosunun onu başlıkları.

1. Google Stadia Çıkış Oyunları

Google Stadia bildiğiniz gibi yakın bir tarih içerisinde çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışını gerçekleştirdiği sırada da ilk önce bir 12 oyunluk bir liste yayınlandı. İlk çıkış oyunları olarak, daha sonra ise bu oyunlar yeterli görülmediği için 10 oyun daha çıkış oyunlarına eklendi. Peki sonradan eklenen oyunlar ile birlikte 22 çıkış oyunu Stadia için yeterli olmayı başardı mı? Aynı zamanda Stadia için bazı şikayetler geliyor bu şikayetler neler ve Google tarafından hangi açıklamalar yapıldı?

2. Path of Exiles 2 Geliyor

Ücretsiz bir oyun olarak hayatına devam eden Path of Exiles oyununa yeni bir DLC geliyor. Gelecek olan bu DLC ile birlikte oyuna resmen yeni bir oyun eklenecek. Peki bu DLC’nin detayları neler? Ne zaman yayınlanacak, nasıl bir yayın izlenecek detayları videomuzun içerisinde.

3. Detroit Became Human PC Versiyonu

Geçen sene PlayStation 4 özel olarak ilk çıkışını yapan Detroit Became Human oyunu PC versiyonu çıkış tarihi açıklandı. Epic Games Store özel olarak ilk çıkışını gerçekleştirecek olan yapım Steam’a ne zaman gelecek. Aynı zamanda oyun hangi tarihte çıkışını gerçekleştirecek? Soruların cevapları videomuzda.

4. Red Dead Redemption 2 En Düşük Ayarlarda Nasıl Görünüyor

Eğlenceli Video

Red Dead Redemption 2 tartışmasız son dönemlerin en iyi oyunlarından birisi olmayı başardı. Hem hikayesi hem detayları hem de grafiksel olarak bir devrim yaratmayı başardı. Bildiğiniz gibi ilk çıkışını konsollar için gerçekleştiren oyun 5 Kasım tarihinden itibaren de PC için çıkışını gerçekleştirdi. Peki bu şahane grafikli oyun en düşük ayarlarda nasıl gözüküyor hiç merak ettiniz mi? Eğer merak ediyorsanız videoya bir göz atın deriz.

5. Half Life 3 Mü Geliyor? (Maalesef)

Half Life için yeni bir oyun geliyor. İlk gelen duyurular ile birlikte herkesin akıllarına Half-Life 3 mü geliyor sorusu geldi. Daha sonra gelen açıklamalar ile birlikte Half-Life Alyx isimli VR oyunu oyuncular ile buluşacağı açıklandı. Peki bu yeni gelecek olan Half-Life oyunu ne zaman çıkışını yapacak. Sadece VR oyunu olarak mı kalacak. Merak edenler için videomuz içerisinde bu soruların cevapları bulunuyor.

Önerilen Diğer YouTube Videolarımız

Kasım Ayı Oyun Haberleri 1 – Youtube

Kasım Ayı Oyun Haberleri 2 – Youtube

Bu kaynaklardan giderek diğer videolarımıza ulaşabilir aynı zamanda içeriklerine de bir göz atabilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olarak da bizlere destek olabilirsiniz. Kanalımız içerisinde görmek istediğiniz içerikleri bizler ile yorum olarak paylaşmayı ve destek vermeyi unutmayın. İyi Seyirler.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!