Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Epic Games, GeForce Now Sistemini Destekliyor

GeForce Now sistemini biliyorsunuzdur. Son dönemlerde popülerliği sürekli olarak artmaya devam ediyor. Gündemi sürekli olarak meşgul eden bir sistem olduğunu da iletmemiz gerekiyor. Bu gündem sürekliliği ise sistemden ayrılan firmalar yüzünden aslında ama şimdi sizlere iyi haberlerimiz var. Son zamanlarda ne kadar sistemden ayrılan oyunları aktarsakta Epic Games’in planları farklı duruyor. Epic Games, GeForce Now sistemini sonuna kadar destekleyeceklerini açıkladı. Bu sistemin daha ileri gitmesi gerektiği kanısındalar. Destek açıklaması da Epic Games’in patronu Tim Sweeney tarafından geldi.

Bildiğiniz gibi sistemden Activision, 2K Games, Bethesda ve bir çok firma çekildi. Bu haberlerden sonra ise Epic Games olaya farklı bir açıdan bakıyor. Bu açı aslında büyük bir etkileşimin başlangıcı olacak gibi duruyor. Önce açıklamaya bir göz atalım. Twitter üzerinden Sweeney tarafından gelen açıklama:

“Epic, Fortnite ve katılmayı tercih eden diğer Epic Games Store oyunlarıyla (exclusive oyunlar dahil olmak üzere) birlikte NVIDIA’nın GeForce Now servisini gönülden desteklemektedir ve zaman içinde entegrasyonumuzu daha da geliştireceğiz. GeForce Now, oyun gelirleri üzerinde sıfır vergi uygulayan bir servis ve büyük stream servisleri arasında en geliştirici ve yayıncı dostu olan serbis. Oyun sektörünü herkes için daha sağlıklı bir geleceğe taşımak isteyen tüm oyun firmaları da bu tür bir servisi desteklemeli.” şeklinde oldu.

Epic Games, GeForce Now sistemini sonuna kadar destekleyecek gibi duruyor. Bu durumda sadece sisteme gönüllü destek olarak düşünülmesin. İlerleyen süreçte GeForce Now sistemi gelişirse aynı ölçüde Epic Games sistemi de gelişmeye devam edecektir. Karşılıklı olarak bir aktarım söz konusu olacak bu noktada.

Epic Games patronu sadece GeForce desteği açıklamasıyla sınırlı kalmadı. Aynı zamanda bir sistem eleştiride getirdi. Bu eleştiri İOS ve Google Play ile ilgili oldu. Bildiğiniz gibi bu platformlar üzerinden %30’luk bir vergi sistemi uygulanıyor. Sweeney bu eskimiş sisteminde değişmesi yönünde açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel