Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Warner Bros ve Xbox Game , GeForce Now’dan Çekiliyor

GeForce Now sisteminin nasıl bir sistem olduğunu sizlere anlatmıştık. Bu sistem sayesinde kötü bir bilgisayara sahip olmanıza rağmen. Sağlanan sistem sayesinde bu derdiniz sıfırlanıyor. GeForce Now sistemi ile oyunları daha iyi oynamanıza imkan sağlanıyor. Sistemin içerisinde bulunana oyunları başka iyi bilgisayarlar üzerinden oynayabiliyorsunuz. Bu imkan sayesinde de tek ihtiyacınız olan bir bilgisayara sahip olmak oluyor. Ama sistemden firmalar ayrılmaya devam ediyor. Bu durumda bazı sorunları beraberinde getiriyor. Daha önceden Activision gibi firmalar sistemden ayrılma kararı aldılar. Şimdi de Warner Bros ve Xbox Game , GeForce Now’dan çekiliyor.

Epic Games GeForce Now sistemine destek vermeye devam edeceğini açıkladı. Bazı firmalarda sisteme destek vermeye devam ediyor. Ama GeForce Now kullanmak için sebepler tek tek gidiyor. Sürekli olarak sistemi kullanmak için daha fazla büyük yayıncılar ile anlaşma sağlanması gerekiyor. GeForce tarafı tüm firmalar ile görüşme yapıldığını açıkladı ama sonuç olarak gelenlerin sayısı ile gidenlerin sayısı arasında fark bulunuyor.

Sistemden ayrılan firmaların sayısı azımsanmayacak kadar fazla oldu. Codemasters, Klei ve Warner Bros, Xbox Game GeForce Now’dan çekiliyor. Bunların haricinde ise Ubisoft ilerleyen günlerde sisteme oyunlarını ekleyecek.

Sistemden Ayrılan ve Destek Veren Yayıncılar

2K Games, Activision ve Bethesda sistemden daha önce ayrılan firmalar arasında bulunuyor. Bunlar ile birlikte sisteme destek veren yayıncılar ise Epic Games, Ubisoft, Bungie ve Bandai Namco bulunuyor. Daha fazla anlaşma yapılması sistemin devamı için çok önemli olacak.

Sistemde şuan için oynayabileceğiniz bazı oyunlar ise şu şekilde bulunuyor. Mount & Blade II: Bannerlord, Destiny 2, Rust gibi oyunları oynayabilirsiniz. Bu oyunlar sistemde bulunuyor. Bakalım ilerleyen dönemde GeForce Now sisteminde ne gibi değişiklikler olacak.

GeForce Now sistemine önümüzdeki haftalar içerisinde yeni Ubisoft oyunları eklenecek. Bakalım daha hangi firmalar sisteme destek vermeye karar verecekler göreceğiz. Umarız sisteme olacak olan destekte ilerleyen zamanlarda bir artış olur. Beklentilerimiz bu yönde.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel