Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rainbow Six Siege 5. Yıl İçerikleri Sızdırıldı

Sonradan toparlayan oyunlara bir örnek ararsanız eğer en iyi örnek Rainbow Six Siege olur diyebiliriz. Her sene oyun popülerliğini, kalitesini ve oyuncu sayısını arttırmayı başarıyor. 5. yılına girişini yapacak olan oyun Rainbow Six Siege 5. yıl içerikleri yine gelmeden sızdırıldı. Reddit üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte “5 Season Pass” ile ilgili olarak içerik sızıntıları yapıldı.

Rainbow Six Siege 5. yıl İçerikleri

İlk olarak bilmemiz gereken bu sene içerisinde gelecek olan operatör sayısındaki düşüş aslında. Diğer sezonlar içerisinde oyuna 8 tane operatör ekleniyordu. Ama bu sene gelecek olan operatör sayısı 6 kişiye düşürülmüş. Gelecek olan içerik sızıntılarından en dikkat çeken detaylardan birisi buydu.

Gelelim diğer detaylara. Reddit üzerinden paylaşılan görsel oyun içi görsel olarak karşımıza çıkıyor. Bunun üzerinden alınan bilgilere göre oyun içi markette yüzde 10 indirim ve yüzde 5’lik Renown bonusu olduğu gibi durmaya devam ediyor. Bir diğer detaylardan birisi de Ubisoft tarafının uzun süredir üzerinde uğraştığı battle pass sistemi. Year 5 Pass içerisinde battle pass sistemi bulunmuyor. Bunun yerine Year 5 Pass alan oyuncular battle pass’e yüzde 30 indirim ile sahip olabilecek.

Ek olarak tüm sezonlarda Yearly Pass’ler ile hediye edilen 600 kredinin bu kez detaylar arasında bulunmuyor oluşu dikkat çekici. Bu özellikler gelen sızıntılar olarak gözüküyor.

Her sene Rainbow Six Siege ile ilgili olarak sezon sızıntıları geliyor. Bu sızıntılarda genel olarak doğru kabul edilebilir. Hemen her sene sızıntı içeriklerin oyuna eklendiğini görüyoruz. Bu sene de aralarında büyük farklar olamadan bu minimalde gelişmelerin geleceğini bekliyoruz. Ama son hamle Ubisoft’un olacaktır. Rainbow Six Siege 5. Yıl içerikleri ile ilgili olarak beklentilerimiz bunlar.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel