Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PC Red Dead Redemption 2’de Fotoğraf Modunu Kullanmak

Red Dead Redemption2 tüm sızıntıların, söylentilerin ve arzulu düşüncenin ardından sonunda PC’de. Oyun Xbox One ve PlayStation 4’te kesinlikle çarpıcıydı ve şimdi PC grafikleri ve bu hoş mod desteği ile daha da fazlası. Merak edenler için, işte bilgisayardaki Red Dead Redemption 2 Fotoğraf Modu nasıl kullanılacağı.

PC Red Dead Redemption 2’de Fotoğraf Modu nasıl kullanılır?

Tüm filtreleri, açıları ve süslü fotoğrafçılığı, vahşi batıda kullanmak için, ilk önce PC oyuncularının yapması gereken şey fotoğraf modunu başlatmaktır. Yapması kolay, sadece oyun içi fotoğraf modunu açmak için klavyede F6 tuşuna basın. Orada, oyuncular bu mükemmel fotoğrafı çekmek için aşağıdaki kontrolleri kullanabilecekler:

Orbit / Serbest Kamera – V
Yakınlaştır – [ ]
Sıfırla – R
Lens – ZX
Döndürme – QE
Gelişmiş Mod – Tab
HUD – H
Fotoğrafları göster – G
Fotoğrafı Kaydet – LMB
Geri – Backspace (Silme Tuşu)

Red Dead Redemption 2 Fotoğraf Modu Tuşları (Gelişmiş Mod)

Gerçekten eğlence isteyenler için, Gelişmiş Mod (sekme) mükemmel. İşte oyun içi fotoğrafçılığın bir üst seviyeye nasıl çekileceği hakkında bilmeniz gerekenler:

Kontrast – [ ]
Filtre Yoğunluğu – Yukarı, Aşağı Tuşu
Filtreler – Sol, Sağ Tuşu
Temel Mod – Tab
HUD – H
Fotoğrafları göster – G
Fotoğrafı Kaydet – LMB
Geri – Backspace (Silme Tuşu)

RDR 2 Fotoğraf Modu

PC’de Red Dead Redemption 2’yi oynamak için kontrolör desteği kullanıyor olsanız bile, Ayarlar’a girip kontrollere bakmadığınız sürece Fotoğraf Modu sistemine girmek için R6’yı kullanmanız gerekir. Denetleyici aracılığıyla destek isteyenler için, Kontroller bölümüne gidin ve Denetleyici’yi seçin, ardından sadece Kamera Döngüsü seçeneğini işaretleyin.

Yaratıcı, yeni çekimlerinizi paylaşmak gibi istediğinizde, kaydedilmiş tüm fotoğraflar Social Club Gallery’de görüntülenebilir veya ekran görüntüsü almak için AMD veya NVIDIA gibi programları da kullanabilirsiniz.

Oyun haberlerden daha hızlı haberdar olmak isterseniz sitemizi takip etmeyi unutmayın. Aynı zamanda yazılarımızdan da hızlı haberdar olmak isterseniz Twitter ve Facebook hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel