Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Concrete Genie Çıkış Tarihi Açıklandı

Uzun zamandır çıkış tarihinin açıklanması beklenen oyundan sevindirici haber sonunda geldi. Sony’nin bu senenin sonuna doğru çıkaracağı özel oyunlarından birisi olacak olan Concrete Genie oyunun çıkış tarihi açıklandı. Oyunun tanıtımları uzun bir süre yapıldı, aynı zamanda da gösterimleri de ard arda gelmeye devam etti. Ama ne zaman çıkacağı bir türlü oyuncular ile paylaşılmadı. Şimdi ise PlayStation oyunun çıkış tarihini güzel bir video ile paylaştı.

Oyun farklı bir yapı ile geliyor. Oyunun içerisinde resim çizme mekanikleri bulunuyor. Bu da oyunun farklı bir yapıya bürünmesine neden oluyor. Elimizde bulunan bir fırça ile birlikte düşmanlara saldırdığımız ve bulmacaları çözmeye çalışacağımız bir yapım olacak.

Karanlığa gömülmüş bir şehri fırçamız ile aydınlantmaya, resim ile renkli ve eğlenceli hale getirmeye çalışacağız. Çizimin ön planda olduğu PlayStation 4 özel bir oyun olacak.

Bu senenin son aylarına doğru çıkacak olan PlayStation özel oyunlarından birisi olacak ve Sony bu seneye böyle veda edecek. Bu senenin son aylarında özel çıkacak özel oyunları da MedEvil, Death Stranding ve Concrete Genie oyunları olacak. Seneye veda etmek için bir klasik ve 2 yeni oyun karşımıza gelecek.

9 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun bakalım Sony’nin kalitesini iyi bir şekilde yansıtabilecek mi? Death Stranding ile yakın bir zaman içinde çıkacak olan oyun gösterilen fragmanlardan iyi bir yapım gibi duruyor. Bakalım oyunun nasıl bir yapım olacağını oynadıktan sonra göreceğiz.

Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!