Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Citizen Uzaylı Gemilerini Tanıttı

Cloud Imperium Games tarafından uzun süredir geliştirilen ve ciddi miktarda bağış toplamayı başaran yapımı yeni gemileri tanıttı. Star Citizen oyunu sürekli bugüne kadar ciddi miktarlarda bağış toplamayı başardı. Bu alınan bağışlar ile birlikte oyuna sürekli olarak yeni özellikler geliyor. Gelen yeni fragman ile birlikte Intergalactic Aerospace Expo 2949’un beşinci günü açılışı yapıldı. Açılışın yapılması ile fragmanın ne kadar etkisi oldu bilinmez ama toplam 1 milyon dolar bağış daha toplamayı başardı.

Oyun uzun sürelerdir bağış toplamaya devam ediyor. Aynı zamanda da gelişim sürecide doğru orantılı olarak sürekli olarak devam ediyor. Eş zamanlı olarak iki tarafta sürekli ilerliyor. Ama toplanan bağış miktarı astronomik rakamlara ulaşmayı başardı. Oyuna yapılan bağışlar 246 milyon dolar seviyesine ulaşmayı başardı. Bu konuya birazdan tekrar değineceğiz. Önce Intergalactic Aerospace Expo 2949’da neler olduğuna bir göz atalım.

Yeni fuar alanında Aopoa, Esperia ve Banu’dan uzay gemileri ve araçlar sergileniyor. Yayınlanan tanıtım videosunda Jeremy Clarkson tarafından canlandırılan Jax McCleary tarafından bir sunum yapılıyor.

Gelen bu fuar ile birlikte yeni bir detay daha paylaşıldı. Bu sayede de oyuna bağış yapmamış olsanız da uçuş tecrübesi yaşayabiliyorsunuz. Bu sayede de 2.5 milyon kayırlı oyuncuya ulaşmayı başardı. Bu yeni fuar ile uzaylı gemileri ve teknolojileri tanıtıldı.

Bu Astronomik Bağışlarda Son Durum Ne Olacak?

Bazı durumlarda oyun geliştiricileri oyunlarını geliştirmek için kullanıcılardan para isteyebiliyor. Bu yolla da gelişim sürecine oyuncular tarafından katkı sağlanıyor. Ama Star Citizen tarafında bu olay farklı bir boyuta ulaşmış durumda. Oyuna oyuncular tarafından yapılan yatırım çok farklı bir seviyeye ulaştı. Bu da oyunun durumunu farklı bir hale getirdi. Oyunun yapacağı hamle oyun dünyasını derinden sarsabilir.

Oyun eğer tam çıkışını gerçekleştirmeyi başarır, aynı zamanda da söylediklerini de yapmayı başarırsa oyun dünyası farklı bir etkiye sahip olacak. Aldığı yatırımları doğru bir şekilde kullanıldığını göstermiş olacak. Bu duruma iyi taraftan bakmak oluyor.

Eğer söylendiği gibi olmazsa bağış olaylarını bu durum nasıl etkiler. 246 milyon dolarlık bir bağıştan bahsediyoruz. Bu tarz bir oyuna destek uzun süredir görülmüyordu. Oyunların istekleri de bu düzeyde genel olarak olmuyor. Ama Cloud Imperium Games tarafından para isteği neredeyse bitmiyor. İstenilen gibi bir çıkış gerçekleşmezse eğer oyunlara bağış yapanların bu duruma bakışı tamamen değişecek. Süreç ilerleyen dönemlerde nasıl işler tam olarak bilmiyoruz ama oyun dünyasını derinden etkilemeye devam edecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel