Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Doom 64 PC ve PlayStation 4 İçin Gelebilir

Hafta sonu QuakeCon etkinliğinin heyecanı ile geçmişti. Bethesda Doom hayranları için beklenmedik bir sürpriz yapmıştı ve klasik Doom oyunlarını yeni nesil konsollar için çıkaracağını açıkladı. Bunlara ek olarak ise yeni bir bilgi daha geldi. Doom 64 oyunu da yeni nesil konsollar için gelebilir. Doom 64 oyununu daha önce duymadıysanız eğer Nintendo 64 sahibi olmamışsınızdır. Yada sıkı bir Doom hayranı değilsinizdir. Çünkü çok fazla oyuncuya ulaşma imkanı bulamayan bir oyundu. Şimdi Doom 64 PC ve PlayStation için gelebileceği söylentisi çıktı.

Doom 64 1997 yılında Nintendo 64 için çıkarılmış bir oyundu. Baştan savma diğer Doom oyunlarının Nintendo’ya uyarlanmış bir hali olarak çıkmadı. Tamamen yeni bir yapım olarak hareket edildi. Baştan sona bir yapım olarak çıkan Doom 64 oyunu Doom 2’den sonrasını anlatan bir hikaye ile çıkışını gerçekleştirdi. Serinin bir ana oyunu olarak çıkan oyun da bulunan 64’de Nintendo 64’e bir atıf olarak kullanılmıştı.

Doom’un Duyulmamış Oyunu Geliyor

22 yıl sonra yeni nesil için gelecek olan bu yapım nasıl PEGI sayesinde sızdırıldı. PEGI sitesinde ortaya çıkan bir listelemeye göre Doom 64, yakın zamanda PC ve PS4 oyuncularıyla da buluşacak ibaresi sızıntının çıkma noktası oldu. Daha önce de PEGI bu tarz sızdırmalar yapmıştı. Daha sonradan ise listelemeyi hızlıca sildiler.

22 yılın ardından oyunu oynamayanlar ve Doom hayranları için çok güzel bir haber Doom 64 PC ve PlayStation üzerinden yeni nesilde oynamak ve hikayeye farklı bir bakış açısı getirmek farklı olacak. 22 yıl sonra Doom hayranlarına güzel bir sürpriz olacak.

Gelecek olan oyunu yeni nesil donanımlar için geliştireceklerini düşünüyoruz. Gelecek olan oyun yeni nesil konsollar ve PC için geliştirilecek. Oyunun sadece PC ve PlayStation için çıkacağını düşünmüyoruz. Xbox ve Nintendo için de çıkış yapması bekleniyor. Nintendo 64 özel olarak çıkan oyun Nintendo Switch için de gelecektir. Aynı zamanda yeni nesil donanımlar için geleceğinden Xbox için de çıkışını gerçekleştirecektir.

Bakalım oyuncular tarafından çok fazla bilinmeyen bu devam oyununu yeni nesil hali oyuncuları memnun edecek mi? Listeleme silinmeden önce alınan ekran görüntüsü ise buradan bakabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel