Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Microsoft E3’e Damga Vurmaya Geliyor

Bildiğiniz gibi E3’e çok sınırlı bir zaman kaldı. Bu süre içerisinde ise oyun firmaları yoğun bir çalışma içerisindeler. Bu yoğun tanıtım çalışmaları arasında Microsoft’ta bulunuyor. Geçtiğimiz bir kaç sene içerisinde E3 konferansına damga vuran firma Sony olmuştu. Özel oyunları ile birlikte konferanslarında özel ilgi odağı olmuştu. Microsoft tarafında ise şöyle bir sıkıntı bulunuyor. Ne kadar 3. parti sağlam oyunların gösterimlerini yapmış olasa da (Cyberpunk 2077 gibi) kendi ilk parti oyunları olmaması geride kalmasına sebep olmuştu. Microsoft E3’e damga vurmaya geliyor.

Bu E3’te ise Microsoft tarafından yeni bir açıklama geldi. Xbox Game Studios ile birlikte 14 yeni oyun duyuracaklarını açıkladılar. Bu beklenmedik bir sürpriz olacak oyuncular için. Hangi oyunları duyuracaklarını henüz bilmiyoruz. E3 Microsoft konferansında konuşmaktan ziyade peş peşe oyun gösterecek gibi duruyor. Sadece kendi stüdyoları tarafından geliştirilen 14 oyun duyurulacak. Aynı zamanda diğer 3. parti firmaların oyunları da eklenince eğlenceli bir sunum olacak gibi gözüküyor.

Gelelim duyurulacak olan 14 oyun neler olabilir. Elinde bulunan serili oyunların büyük ihtimalle yeni oyunları gelecek. Gear 5, yeni bir Forza oyunu, Halo ile ilgili duyurular. Aynı zamanda unutlmaya yüz tutmuş olan ve geçtiğimiz günlerde Mixer’in veri tabanına girilmiş olan Fable 4 ile ilgili de detaylar gelebilir. Bunlar bilinen ve gelmesi muhtemel olan oyunlar. Tabi daha önceden de açıklanmış oyunlar bulunuyor.

Şimdi akıllara takılan asıl soru şu aslında. Bu bilinen oyunlar ile birlikte sayı 14 etmiyor. Xbox Game Studios bunlara ek olarak hangi oyunları çıkaracak. Merak edilen konu yeni IP’leri neler olacak. E3’ü sabırsızlık ile bekliyoruz. Microsoft E3’e hangi oyunları saklıyor acaba.

Xbox Game Studios Nedir?

Microsuft’un bünyesine kattığı oyun firmalarının genel çatı adı. İçerisinde Obsidian Entertainment (The Outer Worlds), inXile (Wasteland serisi, 343 Industries (Halo serisi), Ninja Theory (Hellblade: Senua’s Sacrifice), Playground Games (Forza Horizon serisi) gibi isimleri barındırıyor. Bu firmalar Xbox için özel oyun üretiyorlar. Bu tanınmış oyun firmalarının yeni oyunları bakalım ne olacak. Merak ile E3’ü bekliyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel