Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Modern Warfare Oyununda Bebek Vurursanız Ne Olur

Bildiğiniz üzere Call of Duty: Modern Warfare oyunu çıkışını gerçekleştirdi. Bunun ile birlikte oyun hakkında yeni bilgiler de gelmeye başladı. İlerleyen yazımızda oyun içerisinde bir sahne ile ilgili olarak detay paylaşacağız. Eğer oyun hakkında hiç bir bilgiye sahip olmak istemiyorum tüm detayları kendim öğreneceğim diyorsanız. Yazımız biraz spoiler içerir. Dilerseniz devamını okumayın. Yok ben okuyacağım diyorsanız. Call of Duty: Modern Warfare oyununda bebekleri vurursanız ne olur hep birlikte görelim.

Bildiğiniz üzere Call of Duty: Modern Warfare oyunu bir seri sıfırlama oyunu olarak çıkışını yaptı. Hikaye olarak da oyun “Remember No Russia” teması üzerine kurulu. Oyun tamamen savaşın kötü yönüne vurgu yapan bir hikaye yapısına sahip. İnfinity Ward tarafından yapımı tamamlanan oyunda bebekleri vuranlar için bir sürpriz bekliyor.

Oyunun bir sahnesinde evin içinde bir operasyona katılıyorsunuz. Operasyon sırasında girdiğiniz evin içerisinde bir kadın ve beşikte yatan bir bebek bulunuyor. Dilerseniz ikisine de dokunmadan gidebilirsiniz. Dilerseniz de kadını vurabilirsiniz. Kadını vurduğunuz bir senaryodan devam edelim. Ortada beşikte yatan bir bebek kalıyor. Yada yine kadını öldürdünüz yerde yatan bir bebek karşınızda duruyor. Burada bebeği beşikte bırakıp gidebilirsiniz. Yada onuda vurabilirsiniz.

Ama olur da bebeği vurursanız bir sahne karşınıza çıkıyor. “Çocuklar savaşçı değildir” isimli bir yazı çıkıyor ve sizi eve ilk giriş kısmına geri atıyor. Eğer olur da aynı sahne içerisinde bebeği tekrar vurduğunuz zaman ekrana “Sen ciddi misin?” isimli bir yazı çıkıyor. Oyun sizi o bölümün en başına harita kısmına geri atıyor.

İnfinity Ward tarafı oyuncularını iyi tanıyor gibi gözüküyor. İlk seferinde vurduğunuz zaman tekrar vurma isteği oyuncuların bazılarında olacak diye düşündüğünden ilk önce evin girişine diğerinde ise oyunun en başına atıyor.

Tabi böyle bir sahne neden var ve bebeklere oyunda neden silah çekiliyor bunu aslında tartışmak gerekiyor. Ama neyse. Sizler bu konu ile ilgili olarak Call of Duty: Modern Warfare oyununda böyle bir sahnenin olması ile ilgili neler düşünüyorsunuz. Bizler ile Facebook ve Twitter üzerinden yada yorum olarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahnenin Nasıl Olduğunu Merak Edenler İçin;

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel