Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PS5 Firmware 2.0 Güncellemesinden Sonra Oyunlarda Performans İyileştirmesi de Oldu

Geçtiğimiz hafta içerisinde PlayStation 5 yeni bir güncelleme aldı. PS5 Firmware 2.0 güncellemesi ile birlikte artık PlayStation 5’in kapasitesi arttırılabilir hale geldi. Ama tek gelişim bununla sınırlı değil. Digital Foundry PS5 Firmware 2.0 güncellemesinden sonra bazı oyunlarda performans iyileştirmesi olduğunu da farketti.

Hatta Digital Foundry ekibi, Control ve Devil May Cry 5 üzerinde deneme yaptılar. Güncelleme sonrasında %2 veya %3’lük bir performans iyileştirmesi olduğunu gözlemlediler. Tabi bu değişiklik göz ile farkedilebilir düzeyde değil. Ama bazı durumların habercisi olacaktır.

Gelen güncelleme ile oyunların performans iyileştirmesine sahip olması geliştirilebilir özellik olacağını gösteriyor. Çünkü oyunlarda 1-2 FPS şuan farkediyor. İlerleyen zamanlarda performans iyileştirmeleri için güncellemeler görebiliriz.

Digital Foundry’s Richard Leadbetter, “Çok seçkin senaryolarda, [tüm] PlayStation 5’ler bu yeni donanım yazılımıyla eskisinden daha hızlı çalışıyor gibi görünüyor.” diyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel