Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Riot Hikayeli League of Legends Oyunları Yayınlayacak

Bildiğiniz gibi League of Legends bu sene ile birlikte 10. yılını kutlamıştı. Riot’da en popüler moba oyununun 10 yılına özel olarak bir çok yeni özellik ve oyun duyurusunda bulunmuştu. Mobil oyunlardan PC oyunlarına kadar önümüzdeki senelerde yeni Riot oyunları göreceğiz. Bu oyun türleri de moba tarzında yeni oyunlar değil FPS, kart oyunları, mobil oyunlar ve shooter oyunlar olacaklar. Bu duyurulan oyunlar ile birlikte bir de Riot hikayeli League of Legends oyunları da getirmeye hazırlanıyor.

Gelecek olan bu yeni oyunlar hikaye tabanlı bitirilebilir yapımlar olacak. Bu işlerle de Riot Forge tarafı ilgilenecek. Çıkaracakları yeni yapımlar ile birlikte hikayeli League of Legends oyunları karşımızda olacak. Bizlere o evrende geçen bağımsız yapımlar tadında oyunlar sunulacak.

Birbiri ardına gelen oyun duyurularının yanında hikaye odaklı bir yapım da karşımıza geliyor. İlginç bir proje olduğunu söylemek lazım. Tamamen hikaye odaklı olacak olan bu yapımlar bizlere farklı hikayeler ve oyunlar sunabilir. Riot tarafından bu konu ile ilgili olarak henüz tam bir açıklama gelmedi. Ama tecrübeli bağımsız stüdyolar ile çalışmalar başlamış bile. İlerleyen süreçlerde daha fazla detay paylaşılacaktır.

League of Legends Hikayeli Oyunları

Bu projenin hayata geçirilmesi son derece iyi bir hamle olacaktır. Bildiğiniz üzere LoL’ün arka plan hikayesi son derece iyi bir şekilde geliştirilmeye devam ediyor. Bu hikayenin oyunlara aktarılması iyi bir tecrübenin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Oyunun içerisinde bulunan her karakterin kendisine has bir hikayesi bulunuyor. Bu karakterlerin alt hikayeleri oyunlara güzel bir şekilde yansıtılması başarılırsa, her karaktere özel ayrı bir oyun geliştirilebilir.

Planlarının da bu yönde olacakmış gibi gözüküyor. Sevdiğiniz karakterlerin solo hikayeli oyunlarını oynamak iyi bir deneyim olacaktır. Aynı zamanda karakterlerin tam süreçlerini iyi bir şekilde anlatılması farklı bir tecrübe olacaktır. Demacia ve Noxus arasında olan savaşın detaylarının anlatılması, Sion’nun Kral’dan tacı alma sürecini oynuyor olmak ayrı bir mutluluk olacaktır. Bakalım ortaya çıkacak olan yapımlar nasıl olacak. Riot’un yeni planları neler hep birlikte göreceğiz. Son not olarak yapılacak olan yapımların hepsi sonlu yapım olacak. Sadece hikaye odaklı yapımlar olacaklar. Online bir tarafı oyunların bulunmayacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel