Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Marvel’s Avengers Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Marvel ve Square Enix arasında yapılan anlaşma ile birlikte yeni bir süper kahraman oyunu geliyor. Bu sefer daha farklı bir yapımın karşımızda olmasını bekliyoruz. Geçtiğimiz zaman içerisinde oyun için erteleme kararı alınmıştı. Bu karar ile birlikte oyun sonbahar aylarına ertelendi. Yeni bir erteleme kararı alınır mı bilinmiyor. Corona oyunun çıkışını etkileyebilir. Ama Square Enix oyunun planlanan ölçüde geliştirilmeye devam ettiğini gösteriyor. Bunun için de Marvel’s Avengers yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman ile birlikte oyun hakkında daha fazla detay öğrenmiş bulunuyoruz. Hem oynanışa yönelik hemde hikayeden detaylar bulunuyor.

Marvel’s Avengers Fragman

İlk Hikaye İle İlgili Detay:

Hikaye olarak karşımıza bir yeniden kuruluş öyküsü görülüyor. AIM şirketi tarafından ekibimiz bir komploya kurban gitmiş duruyor. Daha sonra ise ekip Ms. Marvel tarafından tekrar kurulma sürecine giriyor. Bunun ile birlikte bir ayrılış ve yeniden toplanma hikayesi ile karşı karşıya kalacağız gibi görülüyor. Bu durum aynı zamanda dramatik bir hikayenin de bizler ile birlikte olacağını gösteriyor. Bir yandan da kahramanlarımızın ekipmanları, kostümleri, özellik ve yetenek gelişimleri hakkında fikir ediniyoruz.

Oynanış Mekanikleri

Avengers’ta tek kişi veya co-op oynanış imkanı olacak. Online kısımda dört kişiye kadar ekip kurup oynayabileceksiniz. Square Enix, oyuna yeni kahramanlar ve yeni hikayeler ekleyeceklerini de açıklamıştı. Dolayısıyla, oyundaki ana senaryoyu bitirdikten sonra da oynamak için yeterince malzeme olacağı söylenmekte.

Marvel’s Avengers ile ilgili olarak gelen detaylar bu şekilde. Marvel’s Avengers yeni fragman ile birlikte oyun hakkında daha fazla detay görmüş olduk. Bunun haricinde de bir erteleme söz konusu olmazsa eğer oyun 4 Eylül 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel