Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Skull & Bones’un Çıkış Tarihi Aralığı Belli Oldu

Skull & Bones yıllardır geliştirilen ve beklenen oyunlardan birisi. Assassin’s Creed Black Flag gemi savaşlarının beğenilmesinden sonra Ubisoft tarafından geliştirilmeye başlandı. E3 fuarında duyurulmasından sonra ise yıllardır oyundan haber alamaz hale geldik. Oyunun geliştirildiğini biliyorduk ama ne zaman çıkacağı merak konusu olmaya devam ediyordu. Sonunda elimizde daha gerçekçi bir tarih var diyebiliriz.

Ubisoft’un yayınladığı mali yıl raporu içerisinde önümüzdeki dönem çıkacak olan oyunlara da değindi. Bu oyunlar arasında Skull & Bones’da bulunuyor. Bu mali yıl raporu sonrasında oyunun 31 Mart 2023’den önce çıkacağını öğrenmiş olduk.

Skull & Bones, mali rapordan alınan bilgiler ve Ubisoft CFO’su Frédérick Duguet’ın da açıklamalarından sonra 1 Ekim 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında çıkmasını bekliyoruz.

Oyun yıllardır geliştirilmeye devam ediyor ve online odaklı bir oyun olacak. Korsan temali bir oyun olarak çıkışını yapacak olan Skull and Bones’un tam olarak ne sunacağını da merakla bekliyorum. Bakalım bu beklentileri tam olarak karşılamayı başaracak mı göreceğiz?

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!