Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Steam 11.11 İndirimleri Geldi

Bildiğiniz üzere 11.11 indirimleri çılgınlığı başladı. Bu indirim zamanına tüm satış kanalları uymaya başladılar. Bu güne uyan bir diğer satış kanallarından birisi de Steam oldu. 11.11 bildiğiniz üzere bekarlar günü olarak belirlenmiş durumda. İlk olarak Çin’de çıkan bu bekarlar günü tüm dünyaya mal oldu desek yanlış olmaz. En büyük alışveriş sitelerinden birisi olan Alibaba ilk olarak 11.11 indirimlerini başlattı. Daha sonra ise tüm alışveriş siteleri bu sistemi kendilerine evriltmeye başladılar. Bekarlar gününe özel indirimler verilmeye başlandı. Çin’den tüm dünyaya açıldı. Steam 11.11 indirimlerine karışan platformlardan birisi oldu.

Steam 11.11 İndirimleri

Steam bildiğiniz gibi oyun satın alımı yapılan platformlardan birisi. Steam 11.11 indirimlerine özel olarak bir kategori açmış durumda. Bu kategori ile birlikte bazı oyunlarda indirimler görüyoruz. Ama bu indirimler çok uzun sürmeyecek. 12.11.2019 saat 19:00’da indirimler bitecek. Sınırlı bir zamanınız var.

İndirime Giren Oyunlardan

‘Arkadaşlarla Oynayın’ kategorisinde;

 • Don’t Starve Together ( %60 indirim – 9,60 TL)
 • Farm Together (%20 indirim – 25,60 TL)
 • Overcooked 2 (%40 indirim – 24 TL)
 • Terraria (%50 indirim – 9 TL) gibi oyunlar bulunuyor.

‘Yalnız Oynayın’ kategorisinde;

 • Celeste (%50 indirim – 15,50 TL)
 • A Plague Tale Innocence (%40 indirim – 78 TL)
 • Oxygen Not Included (%33 indirim – 26,13 TL)
 • The Long Dark (%66 indirim – 17,00 TL) gibi oyunlar yer alıyor.

Bu kategoriler haricinde de Thronebreaker: The Witcher Tales (%50 indirim – 79,50 TL), Shadow Tactics (%75 indirim – 14,75 TL), Arigami (%80 indirim – 6,20 TL) gibi oyunlar indirime girdiler.

İndirim dönemine daha detaylı olarak bakmak isterseniz. Steam sayfasından bakabilirsiniz.

Bekarlar gününe özel olarak yapılan indirimleri kaçırmayın deriz. Almak istediğiniz oyunlardan da indirime giren olmuştur. Bu indirim döneminin son günü yarın (12.11) olacak. Büyük ihtimalle bu indirim dönemi de sürekli olarak Steam üzerinde bulunacak. Yeni bir indirim dönemi de geldi diyebiliriz. Epic Games Store’da yakında bu indirim dönemini ekleyecektir.

11.11 bekarlar gününde siz hangi oyunu oynayacaksınız. Bizler ile yorum olarak paylaşabilirsiniz. Twitter ve Facebook üzerinden bizleri takip edip haberlerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.

Aynı zamanda bizleri Youtube üzerinden de takip destek olabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel