Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends’a Önemli Bir Yama Geldi

Apex Legends oyunu bildiğiniz üzere çıkışı ile birlikte müthiş bir oyuncu kitlesi yakalamayı kısa sürede başarmıştı. Ama ilerleyen dönemlerde hile ve karakter tasarımlarında yetersizlik yüzünden oyuncu kaybetmeye başlamıştı. Bu durumu tersine çevirmek için Apex Legends’a önemli bir yama geldi.

Karakterler arasında denge yeniden sağlandı. Bunlar ile beraber silahlara, yeteneklere de dengeleme geldi. Gelen yama ile birlikte eski günlerine dönmek istiyor. Hızlı çıkışının hızlı bir düşüşe uğradığı görülüyor.

Apex Legends Yama Notları

1.1.1 olarak adlandırılan yama notlarında en çok dikkat çeken yeni özellik, “Fortified” adı verilen pasif oldu. Sadece Caustic ve Gibraltar’da bulunan bu pasif, karakterlerin yüzde 10 oranında daha az hasar almasını sağlayacak.

Caustic’in gaz hasarını saniyede 1’den 4’e yükseltildi, karakterin daha agresif olabilmesi adına ulti menzilini de artırıldı. Oyuncular artık Nox Gas Granade’i 33 metre uzağa fırlatabilecek.

Gibraltar’a gelen değişiklikler ise karakteri çok daha dirençli olacak. Pasifinden alacağı yüzde 10’luk bonusa, kol kalkanının emebileceği 75 hasar verecek.

Diğer değişiklikler arasında nerf yemesine rağmen oyuncuların favorisi olmaya devam eden Wingman bulunuyor. Standart olarak 6 mermi ile gelen silahın mermi sayısı 4’e düşürüldü. Heavy Ammo kullanan bir diğer silah olan Spitfire’ın hasarı azaltılırken, ek şarjörler ile artan mermi kapasitesi de azaltıldı. Spitfire artık maksimum 55 mermi alabilecek.

Keskin nişancı tüfeklerini kullananlara ise güzel sürprizler var. Bacak hasarı azaltılan silahların geri tepme oranı düşecek. Longbow DMR’ın atış hızı yükseltilecek ve şarjör kapasitesi artacak.

1.1.1 yama notlarının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel