Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Modern Warfare Battle Royale Modu Geliyor

Call of Duty Modern Warfare oyununa yenilikler gelmeye devam ediyor. İkinci sezonuna giriş yapacak olan oyuna sezona dair yenilikler gelecek. Bunlardan birisi Ghost olmuştu. Ama asıl merak edilen Call of Duty Modern Warfare battle royale modu olmuştu. Oyuna battle royale modunun ne zaman ekleneceği merak ediliyor. İnfinity Ward tarafından da net bir açıklama bu konu ile ilgili olarak gelmedi. Oyuncular büyük bir merakla battle royale modunun gelmesini bekliyor. İnfinity Ward tarafından resmi açıklama gelmese de battle royale’in geleceği sinyalleri verildi. Oyuna giriş yapan aşağıda izleyeceğiniz bir açılış sinematiği ile karşılaştılar.

Yayınlanan bu ikinci sezon fragmanında battle royale örnekleri çok fazla görülüyor. Video başlangıcında bir asker vuruluyor. Bundan örnek çıkarmak son derece yanlış. Ama ilerleyen sahnede ilk olarak ‘gazın’ yaklaştığı söyleniyor. Bildiğiniz gibi battle royale oyunlarında alanı daraltan bir emare sürekli olarak bulunuyor. Call of Duty Modern Warfare battle royale modunda da gaz bizlere eşlik edecek gibi duruyor. Aynı zamanda Ghost’un ortaya çıktığı evreden sonra bir patlama görülüyor. Bu patlama da yine battle royale oyunlarında bulunan kırmızı alanlarda yaşananları gösteriyor. Bunlardan sonra da uçaktan atlayan askerleri yine görüyoruz. İnfinity Ward oyuna ikinci sezon ile battle royale modunun ekleneceğini bizlere açıkça gösteriyor.

Peki CD Modern Warfare’a Battle Royale Ne Zaman Gelecek?

İşte işin bu kısmı büyük bir soru işaretine neden oluyor. Fragmandan yapılan analizler oyuna kesinlikle battle royale modunun ekleneceğini gösteriyor. Ama ne zaman geleceği ile ilgili olarak açıklama henüz gelmemiş durumda. Gelen sızıntı bilgiler ışığında oyuna gelecek olan modun ay sonuna doğru gelmesi bekleniyor. Resmi açıklama gelmeden sadece bunları şimdilik söyleyebiliriz.

İnfinity Ward hazırlıklarını yapmış gibi duruyor. Battle Royale haritası da hazırlanmış durumda. Ryan B., oyuna yeni eklenen Atlas Superstore haritasında önemli detaylar keşfetmiş. COD Caster özelliği ile haritanın dışarısına çıkmayı başaran dostumuz tüm haritayı görüntülemeyi de başardı.

Sözün kısası şu İnfinity Ward battle royale ile ilgili tüm hazırlıklarını yaptı. Tek gereken ne zaman oyuna geleceğini açıklamak olacak. Ayın sonuna doğru gelmesini beklediğimiz mod ile oyuncularda uzun zamandır beklediklerine kavuşmuş olacaklar.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel