Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Game Pass ve Live Gold Birleşti: Game Pass Ultimate

Microsoft dün gece düzenlenen Inside Xbox etkinliğinde yeni sistemleri olacak olan Game Pass Ultimate sistemini tanıttı. Yeni gelen sistem ile birlikte artık Game Pass ve Live Gold bir arada olacak.

Game Pass sisteminin biliyorsunuz. Aylık abonelik sistemi ile birlikte kütüphanede bulunan tüm oyunları oynayabiliyorsunuz. 10 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Türkiye’de ise bu fiyat 59 TL. Xbox Live Gold sistemi de çevrim içi oyunlar için olması gereken bir abonelik sistemi. Xbox Live Gold’un da fiyatı 10 dolar bizde de Game Pass gibi 59 TL fiyata sahip.

Xbox tarafı da bu iki sistemi bir araya getirdikleri yeni sistemlerini tanıttı. Bu yeni gelen sistem ile birlikte Xbox Live Gold ve Game Pass sistemleri birleştirildi. Game Pass Ultimate’nin ise fiyatı 15 dolar olarak çıkacak. Türkiye fiyatı ise 84.90 TL fiyat ile çıkacak.

Normal şartlarda bu 2 sistem için ülkemizde 120 TL ödemeniz gerekiyor. Ama Game Pass Ultimate ile birlikte 84.90 TL ödemeniz yeterli olacak. Hem Xbox Live Gold özelliklerini kullanacaksınız. Hem de Game Pass kütüphanesinde bulunan oyunları oynayabileceksiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel