Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Amazon Yüzüklerin Efendisi Oyunu Geliştiriyor

Dünyanın en büyük firmalarından birisi olan Amazon oyun sektörü içerisinde de bulunmak için paçaları sıvamış görünüyor. Bildiğiniz gibi Yüzüklerin Efendisi’nin bir dizisi yapım aşamasında. Bu diziden bağımsız olarak Amazon Yüzüklerin Efendisi oyununu da geliştiriyor. Oyun ile dizi arasında hikayesel olarak bir bağlantı bulunmayacak. 2 ayrı proje olarak hayata geçecek.

Amazon Yüzüklerin Efendisi adı ile bir çok projeye imza atmak için hazırlanıyor. Tolkien evrenini genişletip farklı bir Orta Dünya, hikaye ve canavarlar ile karşımıza çıkacak. Bildiğimiz Orta Dünya’dan çok öncesini anlatan bir dizi ile karşımıza çıkacak.

Gelelim asıl bizi ilgilendiren taraf olan oyun tarafına. Oyun tarafında da bizleri bir MMO oyunu bekliyor olacak. Ücretsiz olarak PC ve konsollar için çıkış yapacak olan oyun hikaye olarak Yüzüklerin Efendisi‘nin öncesini anlatacak. Farklı hikaye ve canavarlar ile karşımıza çıkacak olan oyunu Leyou işbirliği ile geliştirecekler.

Aslında oyun geçtiğimiz sene Athlon Games ve Leyou ortak projesi olarak geliştirilmeye başlamıştı. Daha sonradan ise Amazon destekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor. Ücretsiz olarak çıkacak olan oyun hangi PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştirmesi planlanıyor.

Bu bilgiler dışında fazla bir bilgi sahibi değiliz. Konsol tarafında hangi konsola çıkış yapacağı, ne zaman çıkacağı ve nasıl bir hikaye anlatacağı da aslında bir muamma. Şuan yapılması gereken tek şey oturup yeni oyun ile ilgili olarak yeni bilgilerin çıkmasını beklemek olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!