Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Legends of Runeterra Twitch’in Zirvesinde

Riot Games 10. yıla özel olarak bir çok içerik ile birlikte çıkışını gerçekleştirdi. 10. yıla özel olarak bir çok yeni oyun tanıtımı gerçekleştirdi. Bunlar arasında FPS Shooter oyunundan, Diablo benzeri oyuna kadar bir çok farklı türden yapım karşımıza çıkacak. Auto Chess oyunu olan TFT mobil cihazlar için gelecek. Aynı zamanda da League of Legends’ın mobil versiyonu önümüzde ki senenin sonunda oyuncuların beğenisine sunulacak. En çok dikkat çeken yapım ise Legends of Runeterra adında olan kart oyunu oldu.

Şuan için beta sürecinde olan oyun kısa sürede bir çok oyuncu tarafından oynanmaya başlandı. Kart oyunlarına yeni mekanikler ile birlikte gelen ve kendisine has bir sistemi olan oyun LoL’ün hikayesini de içerisinde barındırıyor. Bu sayede güçlü bir hikaye ve karakter yapısı oyunda bulunuyor.

Legends of Runeterra oyunu tanıtımı gerçekleştikten sonra oyuncular tarafından çok beğenildi. Twitch’te izlenme sayısı Fortnite’ı geride bırakmayı başardı. Bu sayede listenin ilk sıralarına geçmeyi başardı. Aynı zamanda oyun Fortnite’ın yeni sezona geçişinde bu başarıyı sağladı. Twitch üzerinden LoR’un oyun sekmesi oluşturuldu. Aktif 91 bin izleyici sayısına da ulaşmayı başardı.

Aylar önce bu durumun benzeri TFT’nin çıkışı ile birlikte gerçekleşmişti. Gelen LoR oyunu ile de birlikte aynı durum söz konusu oldu. Özellikle LoL’ün bu derece izlenmesi hem 10. yılına müthiş yenilikler ile girecek olması hem de şuan düzenlenen World Cup turnuvası olması. Bu sayede oyuncuları kendi tarafına çekmeyi yine başarıyor.

Twitch üzerinden kısa sürede bu derece başarı yakalaması ise takdire şayan. Oyun dediğimiz gibi beta aşamasında ama kısa bir süre içerisinde tüm oyuncular için aktif bir hale getirilecektir. Bakalım oyun çıkışını yaptıktan TFT benzeri bir başarı yakalamayı başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz. Sizler peki LoR ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel