Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Citizen, 8 Mayıs’a Kadar Ücretsiz

Geliştirilme aşamasında olan ve hayal üstü şeyler oyunculara sunacağını söyleyen Star Citizen Alpha 3.5 versiyonuna erişti. 3.5 versiyonu ile birlikte oyuna yeni özellikler, yeni gemiler ve bir çok detay daha eklendi.

Oynanabilir kadın karakter, yeni bir uçuş modeli, yeni karakter özelleştirme teknolojisi, FoIP ve VoIP iyileştirmeleri, yeni kelle avcıları gibi özellikler eklendi.

Oyundaki gezegenler arasına şehirlerle kaplı bir gezegen olan ArcCorp da eklendi. Oyuncular Alan 18’in neon ışıklı sokaklarında gezinip yerel kültürü keşfedebilecek, renkli kişiliklere sahip yerel halkla tanışıp, oyun içi kredi kazanabilecekler.

Cloud Imperium Games gelen Alpha 3.5 sürümü ile birlikte , 5 geminin (Anvil Arrow, MISC Prospector, Drake Cutlass Black,Aegis Avenger Titan ve Drake Dragonfly) kullanılabilir olacağı bir “ücretsiz uçuş” etkinliği düzenlemeye karar verdi. Etkinlik süresince, Star Citizen Evrenine ücretsiz kayıt olup 30 görev çeşidini deneyimleme şansına erişebilirsiniz.

Etkinlik 8 Mayıs tarihinde son bulacak. Daha önce Star Citizen oyununu denemediyseniz tam fırsatı sizler için. 8 Mayıs tarihine kadar vaktiniz var.

Oyun sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Oyunu bu ücretsiz sürüm ile birlikte sizler de deneyimleyebilirsiniz. Çok farklı bir yapıda olan oyun aynı zamanda aldığı yatırımlar ve oyun içi harcanan paralar ile de çok konuşuluyor.

Windows ve Linux için yayınlanmış olan oyun tam olarak çıkışını gerçekleştirmedi. Tam olarak ne zaman tam sürüme geçiş yapacağı da henüz açıklanmış değil.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!