Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Modern Warfare Oyununa Yeni Güncelleme Geldi

Call of Duty serisinin son oyunu bildiğiniz gibi bir kaç ay önce çıkışını gerçekleştirdi. Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra ise ilk büyük güncellemesini aldı. Call of Duty Modern Warfare oyunu yeni güncelleme ile birlikte yeni değişilikler bulunuyor. Bu güncelleme oyuna bir kaç gün önceden eklendi. Oyuna eklenen güncellemeler neler hep birlikte bir göz atalım.

Call of Duty Modern Warfare Güncelleme

Bu gelen büyük güncelleme ile birlikte oyuna yeni modlar, bug temizliği ve yeni haritalar eklendi. Önce bir yayınlanan fragmana göz atalım daha sonra ise detayların ne olduğunu sizlere aktarmaya çalışacağız.

Modern Warfare yeni güncelleme ile birlikte serinin hayranlarının favorisi olan Vacant ve Shipment haritalarının yeni versiyonları oyuna eklendi. Bununla birlikte yeni oyun modu ve Nikto adı verilen bir operatör de gelen yenilikler arasında.

Önemli bug düzenlemelerini içeren yeni güncelleme ile birlikte ayak seslerine bir nerf daha geldi. Modern Warfare oyununda ayak sesleri çok önemli bir yere sahip. Düşmanı belirlemek için çok kritik bir ses. Bu yüzden de bir nerf geldi. Gelen nerf ile birlikte ayak sesleri daha kısık bir hale getirildi. Bu sayede kulaklarınızı daha fazla açmanız gerekecek. Sesin şiddeti normal olarak daha da düşürüldü. Duvar ve kapıların arkalarından gelen sesler daha fazla düşürüldü.

Silah Nerfleri

Bu gelen güncelleme ile birlikte silahlarda da değişiklik bulunuyor. Örneğin Kar98k, EBR-14 ve MK2 Carbine’ın sekme seviyesi düşürüldü. Kar98k’nın kundaklama süresi de düşüş yaşarken .357 Snake Shot’ın saçma yayılma şablonu yenilenerek daha tehlikeli hale getirildi.

Oyuna daha fazla içerik eklenmeye devam edecek. Bu gelecek olan yeni güncelleme haberlerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!