Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yeni Test Drive Unlimited Oyunu Geliyor

Bildiğiniz gibi yarış oyunları eskiden daha popüler oyun türleri arasındaydı. Need for Speed’de bu kuşağın en sevilen serilerinden birisiydi. Need for Speed oyunu ile de yarışan oyun Test Drive Unlimited yapımıydı. NFS ile kapışacak durumda olan seri bir müddet sessizliğe gömüldü. Şimdi ise sessizlikten çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Test Drive Unlimited oyunu geliyor. Bu oyun ile birlikte seri yeniden oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu haberde VentureBeat ile yapılan röportajdan geldi. detaylara geleceğiz. Ama yakın zaman içerisinde oyunu göreceğiz. İlk oyun çıkalı 14 sene ikinci oyun çıkalı ise 9 sene gibi bir süre oldu.

Nacon’dan Benoit Clerc; VentureBeat ile yaptığı röportajda “Yarış oyunları konusunda uzmanlaşmış bir ekip. World Rally Championship (WRC) ve Isle Man TT gibi yarış oyunlarını yaptılar. Halihazırda da şu ana kadarki en büyük projemiz olan yeni Test Drive Unlimited oyunu üzerinde çalışıyorlar” dedi. Bahsettikleri stüdyo ise bünyelerine kattıkları Kylotonn stüdyosu.

Stüdyo şuan için TT Isle of Man 2 oyununa odaklanmış durumdalar. 20 Mart 2020 tarihinde bu yapım çıkışını gerçekleştirecek. Bu proje çıkışını gerçekleştirdikten sonra ise yeni Test Drive Unlimited için çalışmalar hız kazanacak.

Bilmeyenler için Test Drive Unlimited çıkan ilk açık dünya yarış oyunlarından birisiydi. Oyunun içerisinde 100’den fazla lisanslı araç bulunuyordu. Aynı zamanda da 1.600 km’ye de yakın yol bulunuyordu. Bu özellikleri ile de ön plana çıkan bir yapımdı. Bakalım gelecek olan yeni oyunu ile birlikte nasıl bir oyun karşımızda olacak. Çünkü yarış oyunlarında diğer yarış oyunlarından ayıran özellikler bulunuyor olması gerekiyor. Kylotonn oyuncuları nasıl şaşırtacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!